با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
نسخه موبایلی محبوب‌ترین بازی‌های کامپیوتری عرضه خواهد شد
عکس : نسخه موبایلی بازی‌های کامپیوتری

اخیراً تریلری منتشر شده است که نشان می دهد مردم به زودی می‌توانند یکی از محبوب ترین بازی ‌های سال ۲۰۲۲ را روی موبایل بازی کنند.

این بازی که به زودی برای سیستم‌های عامل iOS و Android منتشر می‌شود، به نظر می‌رسد آغاز ورود بازی ‌های معروف به دستگاه‌های تلفن همراه قابل پخش است.

امسال خبرهایی مبنی بر عرضه بازی ‌هایی مانند Assassin’s Creed Mirage، Death Stranding و ب ازسازی Resident Evil ۴ برای موبایل منتشر شده است.

با این حال، اینها در حال حاضر تاریخ انتشار یا حتی دوره زمانی برای عرضه ندارند.

از سوی دیگر، بازی Goat Simulator ۳ به زودی روی پلتفرم‌های موبایل برای هرکسی که می‌خواهد بازی کند، عرضه خواهد شد.

سری Goat Simulator به گیمرها این امکان را می‌دهد تا در نقش «بز پیلگور» که شخصیتی تلویزیونی است بازی کنند، به اطراف بدوند، با سر ضربه بزنند و اجسام مختلف را لیس بزنند تا اسرار پنهان را کشف کنند.

رازها همه جای دنیا این پنهان هستند و هرگز نخواهید فهمید که در آینده چه خواهید یافت.

ما به عنوان خبرنگار سایت سان، به اندازه کافی خوش شانس بودیم که امسال در رویداد گیمزکام به نسخه موبایلی Goat Simulator ۳ دسترسی پیدا کردیم.

حالا می‌توانید بدون نیاز به کنترلر بازی کنید. درواقع کنترل‌های موبایل به اندازه یک کنترلر یا صفحه‌کلید یا ماوس حس خوبی به شما می‌دهند.

بازی Goat Simulator به خاطر فیزیک بی‌ثباتش که بخشی از جذابیت آن است، شناخته می‌شود، به جز این مورد بقیه مثل سایر نسخه‌ها روان است.

همه ویژگی‌های نسخه کامپیوتر را در نسخه موبایل خواهید داشت، از جمله حالت همکاری دو بازیکن.

با این حال، باید منتظر انتشار کامل باشیم تا ببینیم آیا انتظارات را برآورده می کند یا خیر.

در صورتی که علاقمند به اجرای بازی های موبایل روی کامپیوتر هستید می توانید به مقاله اپلیکیشن Winlator تجربه بازی‌های کامپیوتر را روی موبایل مطالعه بفرمایید

منبع: همشهری آنلاین

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین