با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
احتمالاً راک‌استار هفته آینده بازی GTA 6 را معرفی می‌کند
عکس : بازی جی تی ای 6
.

به گزارش بلومبرگ، راک‌استار گیمز ناشر پرآوازه بازی‌های ویدیویی قصد دارد در هفته آینده نسخه جدید بازی GTA را معرفی کند. اگر گزارش بلومبرگ صحت داشته باشد، ممکن است طی روزهای آینده اولین جزئیات رسمی درباره یکی از محبوب‌ترین بازی‌های جهان یعنی Grand Theft Auto VI منتشر شود.

طبق گزارش‌ها، راک‌استار تریلر این بازی را در سالگرد 25 سالگی سری بازی‌های GTA منتشر می‌کند. بدون شک GTA 6 یکی از موردانتظارترین بازی‌ها برای نسل فعلی کنسول‌ها است، چرا که از پنجمین قسمت اصلی این سری که دومین بازی پرفروش تاریخ است، بیش از ده سال می‌گذرد.در حالی که راک استار هنوز این عنوان را معرفی نکرده است، بسیاری از طرفداران به خاطر ویدیویی که یک هکر در سال 2022 به افشا کرد، نگاهی اجمالی به تصاویر گیم پلی اولیه بازی داشته‌اند. این ویدیو شامل 90 ثانیه گیم پلی از یک بلید آزمایشی GTA VI بود. در این ویدیو یکی از دو کاراکتر بازی یعنی زنی به نام لوسیا دیده می‌شود.

یک کلیپ دیگر نیز شخصیت دیگر بازی جیسون را در حال سوار شدن به مترو در وایس سیتی (Vice City) نشان می‌دهد؛ شهر ساختگی که ایده آن از میامی گرفته است. راک‌استار بعدها ویدیوهای پخش شده را تأیید کرد و البته خاطر نشان کرد که ساخت بازی همچنان ادامه دارد.

راک استار احتمالاً در زمان معرفی بازی GTA VI، تاریخ انتشار GTA VI را نیز اعلام خواهد کرد، با این حال Take-Two مالک راک‌استار، قبلاً اشاره کرده بود که این بازی در سال 2024 منتشر می‌شود.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین