با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
ارز دیجیتال
ارز دیجیتال
تقویم
سه شنبه 22 خرداد 1403
محمد آذرنیوار نویسنده : محمد آذرنیوار
.
کارت های امروز ۲۲ خرداد بازی همستر کامبت ؛ کمبو Hamster Kombat
عکس : کارت بازی همستر
.

اگر از نات کوین جا مانده‌اید و حالا یکی از همستربازان قهار (!) هستید، می‌دانید که هر روز این شانس را دارید که ۳ کارت را از میان کارت‌های موجود آپدیت کنید و ۵,۰۰۰,۰۰۰ امتیاز دریافت کنید.به گزارش سرویس اخبار بازی و گیمینگ سایت شات ایکس و به نقل از ارز دیجیتال در ادامه به کارت های امروز ۲۲ خرداد بازی همستر کامبت می پردازیم:


کارت‌های امروز همستر کامبت

کارت های بازی همستر کامبت
عکس : کارت های بازی همستر کامبت

کومبو امروز، ۲۲ خرداد برای همستر کامبت به شرح زیر است:

  • کارت یک: Hamster Kombar Merch در بخش Specials
  • کارت دو: HamsterTube در بخش PR&Team
  • کارت سه: HamsterGram در بخش PR&Team

این سه کارت را پیدا کنید و یک سطح (لول) ارتقا دهید تا ۵ میلیون سکه دریافت کنید.دیلی کومبو همستر کامبت چیست؟

دیلی کومبو همستر کامبت
عکس : دیلی کومبو همستر کامبت

کارت روزانه همستر کامبت یا کارت کومبو روزانه همستر کامبت (Daily Combo)، بخشی در بازی همستر کامبت است که به کاربرانی که هر سه کارت مشخص‌شده در روز را پیدا کنند، ۵,۰۰۰,۰۰۰ سکه پاداش می‌دهد.

این سه کارت ممکن است در یکی از تب‌های زیر قرار داشته باشند:

  • Markets
  • PR&Team
  • Legal
  • Specials

توجه داشته باشید که ممکن است برای بازکردن هر کارت نیاز باشد یک سری از کارت‌های دیگر را ارتقا دهید و یا به‌عنوان مثال، تعدادی را با لینک خود به بازی وارد کنید. همینطور برای گرفتن جایزه ۱ میلیونی کد مورس روزانه هم از طریق این لینک می‌توانید هر شب ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه مقاله به‌روز شده را ببینید.سوالات متداولدیلی کمبوی همستر کامبت چیست؟

دیلی کامبو (Daily Combo) در بازی همستر کامبت، یک ویژگی روزانه است که به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا با خرید یا ارتقادادن سه آپگرید (کارت) مشخص، ۵ میلیون سکه دریافت کنند.چگونه کارت‌های روزانه همستر کامبت را پیدا کنیم؟

هر روز در وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی کارت‌های روزانه همستر کامبت منتشر می‌شود و می‌توانید از طریق آن‌ها این کارت‌ها را پیدا کنید.چگونه کارت‌های روزانه همستر کامبت را فعال کنیم؟

برای فعال کردن کارت‌های روزانه در بازی همستر کامبت، در ربات همستر به بخش “Mine” بروید و در هر تب به دنبال کارت مدنظر بگردید و آن را ارتقا دهید. توجه داشته باشید که گاهی برای فعال کردن یک کارت خاص، نیاز است کارت‌های دیگری را از قبل ارتقا داده باشید.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین