با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
توکن همستر کامبت برای معاملات پیش‌بازار در صرافی بای‌بیت لیست شد
عکس : توکن همستر کامبت برای معاملات پیش‌بازار در صرافی بای‌بیت لیست شد

صرافی «بای‌بیت» با لیست‌کردن توکن بازی محبوب همستر کامبت (Hamster Kombat)‌ در معاملات پیش‌بازار یا همان پری‌مارکت، حمایتش را از پروژه‌های نوظهور شبکه TON گسترش می‌دهد.

به گزارش سرویس اخبار بازی و گیمینگ سایت شات ایکس و به نقل از دیجیاتو بای‌بیت 8 ژوئیه (18 تیرماه) رسماً اعلام کرد توکن HMSTR در پلتفرم پیش‌بازار OTC این صرافی فهرست شده است. این پلتفرم این فرصت را برای خریداران و فروشندگان فراهم می‌کند تا قیمت‌ها را تعیین کرده و معاملات را با قیمت‌های ازپیش‌‎تعیین‌شده انجام دهند. معاملات HMSTR از ساعت 10 صبح به وقت UTC آغاز شده است.


فهرست شدن توکن همستر کامبت در معاملات پیش‌بازار صرافی بای‌بیت

لیست شدن توکن همستر کامبت در صرافی بای‌بیت
عکس : لیست شدن توکن همستر کامبت در صرافی بای‌بیت

دسترسی به توکن ‌های همستر کامبت در پلتفرم پیش‌بازار بای‌بیت به کاربران امکان می‌دهد توکن ‌های HMSTR را پیش از بازار، تأمین و خریدهایشان خود را زودتر قفل کنند.

بای‌بیت تأکید کرده است که اضافه شدن توکن ‌های HMSTR به پلتفرم پیش‌بازار فرصتی ویژه به کاربران می‌دهد تا توکن ‌های HMSTR را قبل از لیست شدن رسمی برای معاملات اسپات تهیه کنند. این دسترسی انحصاری این امکان را به کاربران می‌دهد که قیمت‌های خرید یا فروش خود را زودتر قفل کنند.

درحالی‌که هنوز مشخص نیست توکن Hamster Kombat چه زمانی معاملات اسپات خودش را آغاز می‌کند، بای‌بیت اشاره کرده که قیمت پیش‌بازار ممکن است بازتاب انتظارات بازار باشد اما قیمت لیست شدن رسمی می‌تواند تحت‌تأثیر عوامل مختلف دیگری قرار بگیرد.

قیمت پیش‌بازار HMSTR در زمان نگارش این مطلب بین حدود 0.001 دلار و 0.1 دلار متغیر بوده است. Hamster Kombat پس از موفقیت بازی نات‌کوین که بازی کلیکی دیگری بر بستر تلگرام است، راه‌اندازی شد و تا امروز توانسته بیش از 150 میلیون کاربر جذب کند.

توکن همستر کامبت در صرافی بای‌بیت
عکس : توکن همستر کامبت در صرافی بای‌بیت

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین