با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
معرفی اپ‌ها و بازی‌های که جایزه طراحی اپل را در سال ۲۰۲۳ کسب کردند
عکس : بهترین بازی و اپ ها در سال 2023 - جایزه طراحی اپل
.

اپل جایزه طراحی ۲۰۲۳ خود را به ۱۲ اپلیکیشن و بازی برتر اپ استور در شش دسته‌بندی مختلف اعطا کرد. برندگان این جایزه به صورت زیر هستند. با کلیک روی نام هر اپ می‌توانید وارد صفحه اپ استور آن شده و اپ را دانلود کنید.


شمولیت (Inclusivity)


اپ: Universe — Website Builder


اپلیکیشن Universe یک ابزار ساده برای ساخت وب‌سایت است و به کاربران کمک می‌کند تا به‌راحتی وب‌سایت موردنظر خود را بسازند. گزینه‌های شخصی‌سازی زیادی توسط این اپلیکیشن ارائه شده‌اند که شامل امکان اضافه کردن فروشگاه آنلاین، صفحه کامیونیتی یا ایجاد یک وب‌سایت شخصی می‌شوند. این اپلیکیشن از قابلیت‌های Dynamic Type و VoiceOver برای افراد معلول پشتیبانی می‌کند.
بازی: stitch


این بازی برنده بهترین بازی دسته‌بندی شمولیت شده است. این بازی توانسته هنر آرامش و مدیتیشن را در قالب یک بازی با طراحی‌های دشوار ارائه کند. این بازی از زبان‌های مختلفی پشتیبانی می‌کند و گزینه‌های دسترسی‌پذیری مختلفی را در اختیار کاربران کم‌بینا، کوررنگی و افراد با مشکل حرکتی قرار داده است.
سرگرمی (Delight and Fun)


اپ: Duolingo


این اپلیکیشن به خاطر رویکرد بازی‌محور نسبت به یادگیری زبان که باعث درگیرشدن کاربران می‌شود‌ به‌عنوان بهترین اپلیکیشن دسته‌ سرگرمی انتخاب شده است.
بازی: Afterplace


بازی Afterplace یک بازی شخصیت‌محور مستقل با قابلیت کنترل یک‌ دستی، صحنه‌های زیبا و خط‌ داستانی عمیق است. این بازی سورپرایزهای محتلف و جوایز مخفی زیادی برای کشف کردن دارد.
تعامل (Interaction)


اپ: Flighty


این اپلیکیشن قابلیت ردیابی هواپیما، ناوبری فرودگاه و پیش‌بینی تاخیرهای پرواز را برای مسافران ارائه می‌کند. این برنامه همچنین مسافت پروازهای شما را نشان می‌دهد و دارای ویجت‌های مختلف، میان‌برهای سیری و فعالیت‌های زنده برای کمک به مسافران جهت آماده شدن برای مسافرت بعدی‌شان است.
بازی: Railbound


این بازی شما را مسئول کنترل یک سری قطار‌های مسافربری می‌کند و امکان کنترل جهت‌ها و مسیرها را به شما می‌دهد. این بازی می‌تواند پیشرفت‌ شما در مراحل مختلف را نشان دهد و به‌خوبی سرگرم‌تان کند.
تاثیر اجتماعی (Social Impact)


اپ: Headspace


این اپلیکیشن بهترین اپ دسته‌بندی تاثیر اجتماعی شده است و به کاربران دستورالعمل‌های ساده‌ای برای مدیتیشن، بهبود خواب و افزایش تمرکز و کاهش استرس در زندگی روزمره ارائه می‌کند.
بازی: Endling


یک بازی ماجراجویی محیط‌زیستی است که شما در آن یک روباه مادر را در یک محیط انسانی شلوع دنبال می‌کنید. این بازی، ماهیت واقعی فعالیت‌های بشر در طبیعت را از دید حیوانات نشان می‌دهد.
بصری و گرافیکی (Visuals and Graphics)


اپ: Any Distance


این اپلیکیشن یک برنامه پایش تمرین با تمرکز روی طراحی و اشتراک‌گذاری روش‌های ورزش و تمرین شما با استفاده از گرافیک‌های پویا است. این اپلیکیشن قابلیت کسب مدال‌ نیز دارد.
بازی: Resident Evil Village


این بازی به عنوان فرانچایز Resident Evil سرانجام برای دستگاه‌های مک معرفی شده و گرافیک‌های بسیار جذابی را برای کاربران مک ارائه کرده است.
نوآوری (Innovation)


اپ: SwingVision: A.I. Tennis App


این اپلیکیشن می‌تواند با بهره‌گیری از هوش مصنوعی به‌عنوان یک مربی تنیس عمل کند و همه جنبه‌های بازی شما را بهبود ببخشد. این اپلیکیشن از قابلیت ردیابی ویدیو برای ارزیابی حرکات شما استفاده می‌کند و نکاتی برای بهبود آن‌ها ارائه خواهد کرد.
بازی: Marvel Snap


این بازی یک بازی کارتی چرخشی است که دارای انیمیشن‌‌ها و گرافیک عالی با قابلیت لمسی سریع است.


ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین