با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی گوگل افشا شد
عکس : هوش مصنوعی گوگل
.

به گزارش هشمهری آنلاین به نقل از تامز گاید: افشاگران صفحه‌ای را کشف کرده‌اند که به نسخه ارتقا یافته‌ای به نام « Bard Advanced » اشاره می‌کند که می‌تواند در پس زمینه قفل شود. طبق اسکرین‌شات‌هایی که این افشاگر به نام راسل به اشتراک گذاشته، نسخه پیشرفته بارد به‌عنوان یک مدل زبان بزرگ، با توانایی بیشتر با مهارت‌های ریاضی و استدلال پیشرفته کار می‌کند.ظاهراً قابلیت‌های ارتقایافته آن در قدرت مدل هوش مصنوعی جمینی اولترا که برترین مدل زبان گوگل است و یک پیشرفت جدی در سطح متوسط جمینی پرو است که نسخه فعلی بارد را تامین می‌کند. راسل توضیح داد که نخستین ویژگی بالقوه بارد که موتوکو «Motoko» نامیده می‌شود، می‌تواند به کاربران اجازه ایجاد ربات‌ها را بدهد که البته هنوز الزامات آن نامشخص است. اما با اجرای کد، یک نوار کناری با عنوان «Your Motokos» همراه با گزینه «ایجاد Threads» ظاهر می‌شود، که توضیح زیادی نیز ندارد.

گزینه بعدی "گالری" است، ویژگی که به کاربران امکان می دهد موضوعات مختلف را کاوش کنند تا ببینند با بارد چه کاری می توانند انجام دهند. این ویژگی که احتمالا برای کسانی طراحی شده است که با چت ربات های هوش مصنوعی آشنا نیستند.

متخصصان پیشنهاد می کنند که می توان از آن برای نمایش اعلان های نمونه بر اساس طیف وسیعی از موضوعات استفاده کرد و سپس نتایج را جستجو کرد تا به کاربران طعم قابلیت های هوش مصنوعی بارد را چشاند. صفحه‌ای مشابه در نسخه بتای بارد وجود دارد، جایی که باز کردن صفحه آن باعث می‌شود یک صفحه خوش‌آمدگویی ظاهر شود و سپس چندین پیشنهاد در مورد نحوه شروع کار ارائه شود.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
واتساپاینستاگرام

مقالات و اخبار مرتبط