با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
همشهری آنلاین
همشهری آنلاین
تقویم
شنبه 11 فروردین 1403
.
خیز سونی برای عرضه یک گوشی جدید
عکس : گوشی جدید سونی
.

به‌تازگی گوشی جدید سونی با کد PY7-75946U در FCC فهرست شده است که از قرار معلوم فقط با شبکه LTE سازگاری دارد.به گزارش سرویس اخبار موبایل سایت شات ایکس و به نقل از همشهری آنلاین گوشی‌های هوشمند سونی شاید همیشه در صدر بهترین‌های اندرویدی قرار نگیرند؛ اما آن‌ها آخرین سنگر گوشی‌های واقعی برای علاقه‌مندان عکاسی به‌حساب می‌آیند.

کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) سازمانی دولتی است که ارتباطات الکترونیکی را در ایالات متحده تنظیم می‌کند. یکی از وظایف این نهاد اطمینان از خارج‌نشدن دستگاه‌های الکترونیکی از محدودیت‌های تشعشع است.

تولیدکنندگانی که به‌دنبال فروش محصولات خود در آمریکا هستند، معمولاً باید گواهی FCC را دریافت کنند؛ بنابراین، فهرست‌های FCC اغلب به‌عنوان نشانه‌ای قوی برای عرضه‌ قریب‌الوقوع گوشی جدید تلقی می‌شوند.

به‌تازگی گوشی جدیدی با کد PY7-75946U در FCC فهرست شده است. PY7 نشان‌دهنده‌ برند سونی و ارقام باقی‌مانده نشان‌دهنده‌ شماره‌ مدل هستند. به‌نظر می‌رسد این پرونده نشان می‌دهد که گوشی جدید سونی فقط با شبکه‌ LTE سازگاری دارد و به پشتیبانی از 5G اشاره‌ای نشده است.

پشتیبانی‌نکردن از 5G عملاً این امکان را از بین می‌برد که این دستگاه همان اکسپریا 5 V باشد؛ زیرا سونی پیش‌تر اعلام کرده بود که این گوشی در بازار ایالات متحده عرضه نخواهد شد. به‌احتمال زیاد، این گوشی فهرست‌شده در FCC مدلی انحصاری برای بازار ژاپن است که برای سونی رویه‌ای غیرمعمول به‌شمار نمی‌رود./ همشهری آنلاین به نقل از تک‌ناک

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین