با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
دیجیاتو
دیجیاتو
تقویم
- 22 بهمن 1402
 تینا پورشاهید نویسنده : تینا پورشاهید
.
گوشی مرموز گوگل پیکسل تأییدیه دریافت کرد
عکس : پیکسل 8

گوشی در سال جاری میلادی از چندین گوشی هوشمند جدید رونمایی می‌کند و حالا یکی از آن‌ها موفق به کسب تأییدیه UL Demko شده است که ظرفیت باتری آن را مشخص می‌کند.

به گزارش سرویس اخبار موبایل سایت شات ایکس و به نقل از دیجیاتو در سال جاری میلادی گوشی‌های سری پیکسل 9، به‌همراه پیکسل 8a و پیکسل فولد 2 معرفی خواهند شد. تا به امروز شاهد انتشار رندرهای پیکسل 8a به همراه سری پیکسل 9 بوده‌ایم و حالا ظاهراً یکی از این محصولات موفق به کسب تأییدیه شده است.

کسب تأییدیه گوشی گوگل پیکسل

یک گوشی گوگل با شماره مدل GH2MB در وب‌سایت تأییدیه UL Demko‌ رؤیت شده است. براساس این تأییدیه، گوشی آینده گوگل به یک باتری 4942‌ میلی‌آمپرساعتی مجهز شده است که احتمالاً به‌عنوان یک باتری 5000‌ میلی‌آمپرساعتی معرفی می‌شود.

با توجه به ظرفیت باتری، به نظر نمی‌رسد با گوشی پیکسل 8a‌ روبه‌رو باشیم. بنابراین یا یکی از گوشی‌های سری پیکسل 9 به‌ویژه پیکسل 9 پرو موفق به کسب تأییدیه شده یا اینکه گوشی تاشو پیکسل فولد 2 تأییدیه گرفته است. باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتری درباره گوشی با شماره مدل GH2MB‌ باشیم.

گوگل هم‌اکنون مشغول کار روی تراشه تنسور G4 است و اخیراً این چیپ در بنچمارک گیک‌بنچ مشاهده شده بود. انتظار می‌رود تنسور G4 قدرت سری پیکسل 9 و پیکسل فولد 2 را تأمین کند.

درحالی‌که تنسور G3 به 9 هسته پردازشی مجهز شده است، نسل جدید آن دارای 8 هسته پردازشی خواهد بود. علاوه‌براین، ظاهراً باید منتظر کاهش عملکرد تنسور G4 نسبت به نسل قبلی باشیم. با وجود چنین موضوعی، به احتمال زیادی با نمونه اولیه تراشه جدید گوگل روبه‌رو هستیم و باید همچنان منتظر انتشار اطلاعات بیشتری درباره آن باشیم.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین