با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
کاربران گوگل در ۲۰۲۳ نام‌ چه تیم‌هایی را بیشتر جستجو کرده‌اند؟
عکس : جستجوی تیم های فوتبال در گوگل در سال 2023
.

گوگل طبق عادت هر ساله خود، لیستی از کلماتی که مردم جهان در دسته‌بندی‌های گوناگون آنها را جستجو کرده‌اند را منتشر کرد. هدف از انتشار این لیست، نشان دادن این است که مردم جهان در طول سال ۲۰۲۳ به چه مطالبی بیشتر علاقه‌مند بوده‌اند و چه مطالبی را بیشتر دنبال کرده‌اند.در سالی که گذشت علاقه‌مندان به فوتبال از طریق موتور جستجوی گوگل تیم‌های مورد علاقه و ستاره‌های محبوب‌شان درمستطیل سبز، بازار نقل و انتقالات و حاشیه‌ها را دنبال کردند. در ادامه با ۱۰ تیمی که در سال ۲۰۲۳ به طور میانگین و ماهانه بیش از همه در گوگل جستجو شدند، آشنا می‌شویم.

رئال مادرید با میانگین ماهانه ۴۴.۵ میلیون جستجو «محبوب‌ترین باشگاه دنیا» شناخته شد.

در حقیقت هیچ باشگاهی به اندازه رئال مادرید مورد جستجو قرار نگرفته و اختلاف این باشگاه با رقبایش خیلی زیاد است. در واقع رئال مادرید بیشترین هوادار را در شبکه‌های اجتماعی دنیا دارد و در شبکه‌های اجتماعی مختلف نظیر فیسبوک و اینستاگرام رکورد دار است.

در رتبه دوم «منچستریونایتد» با میانگین ماهانه ۳۳.۸ میلیون جستجو و در جایگاه سوم «گالاتاسرای» با میانگین ماهانه ۳۲.۴ میلیون جستجو قرار دارند.

منچسترسیتی با وجود کسب پنج جام در سال ۲۰۲۳ با ۲۹.۳ میلیون جستجو از این حیث چهارم بوده است.

تیم‌های پاری‌سن‌ژرمن با میانگین ماهانه ۲۷.۸ میلیون جستجو، آرسنال با ۲۴.۷ میلیون جستجو و پالمیراس با ۲۳.۳ میلیون جستجو به ترتیب در رده‌های پنجم، ششم و هفتم قرار گرفتند.

اما حضور لیونل مسی در اینتر میامی و انتقال فوق ستاره پرتغالی به النصر باعث شد تا این ۲ تیم هم در بین ۱۰ باشگاه اول جایی برای خود دست و پا کنند.

اینتر میامی با ۲۰ و النصر با ۱۸ میلیون جستجوی متوسط ماهانه، رده‌های هشتم و نهم را به خود اختصاص دادند.

چلسی نیز با میانگین ماهانه ۱۶.۴ میلیون جستجو در گوگل در رده دهم قرار گرفته است.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
واتساپاینستاگرام