با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
اپل ظاهراً از ترس میم‌شدن مدیرانش، آن‌ها را درحال استفاده از هدست ویژن پرو نشان نداده است
عکس : مدیران شرکت اپل
.
اپل هفته گذشته سرانجام از هدست مورد انتظار ویژن پرو پرده برداشت، اما در کمال تعجب ندیدیم که هیچ‌کدام از مدیران این شرکت این دستگاه را روی چهره خود بگذارند. این اتفاق در شرایطی رخ داد که مدیرانی مثل تیم کوک در زمان معرفی اپل واچ و آیفون همواره از این دستگاه‌ها استفاده می‌کردند. اما رویکرد متفاوت کوپرتینویی‌ها چه دلیلی داشته است؟
«مارک گرمن»، خبرنگار بلومبرگ، در گزارشی اذعان کرده که نپوشیدن هدست ویژن پرو توسط مدیران اپل ازجمله تیم کوک یکی از عجیب‌ترین اتفاقات این رویداد بوده است. او می‌گوید نزدیک‌ترین ارتباطی که میان کوک و ویژن پرو دیده شد، تصویری بود که او را ایستاده در کنار این هدست نشان می‌داد.

این اتفاق تاکنون هرگز در مورد یک اپل واچ یا آیفون جدید رخ نداده بود، اما ظاهراً ماجرای هدست متفاوت بوده است. گرمن باور دارد که تصمیم اپل برای عدم استفاده از این هدست توسط مدیران شرکت یک تصمیم حساب‌شده بوده است.

اپل از ظاهر ویژن پرو روی صورت مدیران خود مطمئن نبود


گرمن باور دارد ساده‌ترین پاسخ این است که هدست ویژن پرو احتمالاً روی صورت افراد زمخت و دیستوپیایی (ویران‌شهری) به‌نظر می‌رسد. از آنجایی که اپل برای تصویر عمومی مدیران خود اهمیت زیادی قائل است، آخرین چیزی که آن‌ها می‌خواهند، این است که تصویر تیم کوک با این هدست به یک میم در سطح اینترنت تبدیل شود.

گرمن می‌گوید از طرف دیگر این احتمال وجود دارد که اپل همچنان درباره طراحی ویژن پرو مردد باشد و اطمینان کافی را برای نمایش عمومی این دستگاه روی صورت تیم کوک یا سایر مدیران خود نداشته باشد.

برای مقایسه، کافیست نگاهی به رویدادهای رونمایی از نسل اول اپل واچ یا آیفون‌های جدید داشته باشید تا ببینید رویکرد کوپرتینویی‌ها درباره این محصول انقلابی جدید چقدر متفاوت بوده است. البته مدیران اپل درنهایت باید این دستگاه را روی صورت بگذارند و نشان دهند که حاضر به استفاده از این محصول هستند، اما احتمالاً فعلاً صبر می‌کنند تا ببینند واکنش‌ها به ویژن پرو چگونه خواهد بود.
ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین