با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
ویژن پرو اپل بدون بند بالایی عرضه خواهد شد
عکس : ویژن پرو اپل بدون بند بالایی عرضه خواهد شد
.

احتمالا اپل هدست ویژن پرو را بدون بند قسمت بالا عرضه خواهد کرد و کاربران باید این بند را به عنوان لوازم جانبی تهیه کنند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اپل قصد دارد هدست ویژن پرو را که در خرداد امسال رونمایی شده بود بدون بند اضافه عرضه کند. طبق نمایش های اولیه انجام گرفته این هدست دارای یک بند است که روی سر قرار میگیرد. اما در تبلیغات انجام شده این بند وجود ندارد. به نظر می‌رسد اپل قصد دارد بند مورد نظر را به صورت جداگانه به فروش برساند.خبرنگار بلومبرگ طی گزارشی به این موضوع اشاره کرده و گفته بود طبق گفته های کارمندان اپل این هدست برای استفاده روی سر سنگین بوده و به همین علت یک بند اضافه برای قرارگیری روی سر طراحی شد. در نمایش های اولیه نیز این بند قابل مشاهده است. اما در آگهی تبلیغاتی منتشر شده خبری از آن نیست.

طبق ادعای سخنگوی اپل در صورت لزوم این هدست با بندهای اضافه عرضه خواهد شد. البته قیمت بالای این دستگاه ممکن است آن را تنها برای توسعه دهندگان آماده کند اما اپل قصد دارد محصول جدید را به کاربران عادی نیز بفروشد. طبق گزارش گورمن اپل برای فروش این محصول در فروشگاه‌های خرده فروشی جایگاه ویژه تعیین کرده است.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین