با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
سرعت اتصال ماهواره ای آنر مجیک ۶ پرو با هواوی میت ۶۰ پرو
عکس : سرعت اتصال ماهواره ای آنر مجیک ۶ پرو با هواوی میت ۶۰ پرو
.

پرچمدارهای جدید آنر به زودی در سری Honor Magic 6 رونمایی خواهند شد. اتصال ماهواره‌ای یکی از ویژگی‌های موجود در بعضی از اعضای این خانواده است. همین حالا و پیش از رونمایی رسمی می‌توانید ویدئو تست سرعت اتصال ماهواره ای آنر مجیک ۶ پرو با هواوی میت ۶۰ پرو را اینجا و در ترنجی تماشا کنید.

سرعت اتصال ماهواره ای آنر مجیک ۶ پرو

ابتدا باید بدانید که اتصال ماهواره‌ای هواوی محدود به بازار چین است. مشخص نیست که سری Honor Magic 6 Pro چه زمانی به بازار جهانی عرضه شود و آیا این قابلیت اتصال ماهواره‌ای را ارائه کند.با این حال ویدئو جدیدی که منتشر شده، مقایسه تست سرعت اتصال ماهواره ای آنر مجیک ۶ پرو با هواوی میت ۶۰ پرو را در چین به ما نشان می‌دهد. بیاید این ویدئو را با هم ببینیم:

هنوز مشخص نیست که آنر با چه شرکتی در چین همکاری کرده تا اتصال ماهواره‌ای را به گوشی‌های خود بیاورد. اگر این شرکت همانی باشد که با هواوی همکاری کرده، اصلا جای تعجب نخواهد داشت.

دلیل این برتری مجیک ۶ پرو نسبت به هواوی میت ۶۰ پرو را باید در سخت افزار بهترش دانست. این می‌تواند به بحث آنتن و مودم دستگاه بازگردد. البته که این ویدئو پیش از معرفی رسمی بوده و باید صبر کنیم تا نماینده آنر رسما رونمایی شود و تست‌های موثق‌تری داشته باشیم.

نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید اتصال ماهواره‌ای چقدر برای شما در خریدتان تاثیر دارد؟ داشتن این قابلیت علاوه بر نیاز پشتیبانی موبایل شما، نیاز به تحت پوشش بودن منطقه جغرافیایی سکونت‌تان نیز دارد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
واتساپاینستاگرام