با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
قیمت هیوندای کرتا 2023 در ایران مشخص شد
عکس : هیوندای کرتا 2023

شرکت کرمان موتور قیمت محصول جدید و وارداتی خود، یعنی هیوندای کرتا 2023 را اعلام کرد. این خودرو اکنون دو میلیارد و 220 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. پیش‌ازاین شرایط پیش‌خرید این خودرو برای متقاضیان فراهم شده بود و اکنون نوبت تسویه‌حساب نهایی رسیده است.

هیوندای کرتا یک کراس‌اوور جمع‌وجور یا کامپکت به‌حساب می‌آید و درحقیقت نسخه مشابه کیا سونت است؛ بنابراین می‌توان انتظار داشت که قیمت کیا سونت نیز در همین محدوده قرار بگیرد. هر دو کراس‌اوور جمع‌وجور کره‌ای به پیشرانه 1.5 لیتری تنفس طبیعی مجهز هستند که حداکثر 115 اسب‌بخار قدرت و 144 نیوتن‌متر گشتاور آزاد می‌کند. گیربکس اتوماتیک CVT‌ نیز وظیفه انتقال قدرت به چرخ‌های جلو را در این خودروها بر عهده دارد.

دراِزای قیمت هیوندای کرتا، چه چیزی نصیب مالکان می‌شود؟

دراِزای پرداخت قیمت هیوندای کرتا امکانات محدودی نصیب شما خواهد شد. شش کیسه هوا، سیستم ترمز ضدقفل به همراه توزیع نیروی ترمز و کنترل پایداری تجهیزات ایمنی این خودرو را تشکیل می‌دهند. این خودرو در تست تصادف انکپ آسیایی پنج ستاره ایمنی را دریافت کرده که نشان‌دهنده ایمنی قابل‌قبول این خودرو است.

شارژر بی‌سیم، سنسور پارک و دوربین عقب، رینگ‌های آلیاژی 17 اینچی، سقف پانوراما، سیستم تهویه صندلی‌های جلو و سیستم نمایش فشار باد تایرها ازجمله تجهیزات رفاهی کرتا هستند.

ظاهر هیوندای کرتا براساس زبان طراحی جدید هیوندای شکل گرفته است و ازاین‌رو با خودرویی جذاب و عامه‌پسند مواجه هستیم. بااین‌حال، مشخصات فنی ضعیف و همچنین امکانات رفاهی متوسط، کار را برای این خودرو در ایران سخت می‌کند.

درحال‌حاضر با پرداخت بهایی کمتر از دو میلیارد تومان، می‌توانید کراس‌اوورهای قوی‌تر، بزرگ‌تر و مجهزتر چینی مونتاژ داخل را خریداری کنید. بنابراین تنها افرادی که نسبت به برند خودرو حساس هستند و تمایل دارند تا حتماً مالک یک خودرو وارداتی باشند، نسبت به خرید هیوندای کرتا اقدام خواهند کرد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین