با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
چگونه در استوری اینستاگرام استیکر خودمان را بسازیم؟
عکس : ساخت استیکر در استوری اینستاگرام
.

اینستاگرام در حال آزمایش یک قابلیت ایجاد استیکر است که به کاربران اجازه می‌دهد تا استیکر های سفارشی خود را بسازند و آن‌ها را در ریلز و استوری به اشتراک بگذارند.

متا به‌تازگی روی استیکر های سریع مبتنی بر هوش مصنوعی کار می‌کند و این ابزار یک نمونه بسیار ساده‌تر است. این ابزار فقط سوژه یک عکس را انتخاب می‌کند با حذف پس‌زمینه آن یک استیکر ایجاد می‌کند که می‌تواند روی محتوای دیگر قرار گیرد.چگونه در استوری اینستاگرام استیکر خودمان را بسازیم؟

برای این‌کار پس از این‌که تصویر یا ویدئویی برای استوری انتخاب کردید، دکمه استیکر بالای صفحه را زده و سپس گزینه Create را انتخاب کنید. حالا تصویری از گالری خود انتخاب کرده و اجازه بدهید هوش مصنوعی اینستاگرام، سوژه را از پس‌زمینه جدا کند. حالا Use sticker را بزنید و استیکر را در محل مورد نظرتان قرار دهید.

توجه کنید این قابلیت فعلاً به‌صورت آزمایشی تنها در دسترس برخی کاربران قرار گرفته است. اگر گزینه Create را ندارید باید صبر کنید تا این قابلیت به اکانت شما هم اضافه شود.

آدام موسری با انتشار ویدیویی، نحوه عملکرد این قابلیت را نشان داده است. او همچنین می‌گوید کاربران علاوه بر ایجاد استیکر از عکس‌های ذخیره‌شده خود در گوشی، می‌توانند این استیکرها را از طریق تصاویر واجد شرایطی که در اینستاگرام می‌بینید نیز بسازند. موسری جزئیات بیشتری در این زمینه به اشتراک نگذاشت، اما اظهارات او نشان می‌دهد که کاربران می‌توانند در ایجاد استیکرها مشارکت کنند.

قابلیت ایجاد استیکر در استوری اینستاگرام فعلا در مرحله آزمایش است و برای همه کاربران عرضه نشده است، بنابراین بابد منتظر بمانیم و ببینیم که عملکرد آن چگونه بخواهد بود. اینستاگرام همچنین هفته گذشته شروع به آزمایش یک قابلیت جدید نظرسنجی در بخش نظرات پست‌های فید کرد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین