با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
اینستاگرام Reels را بازطراحی می‌کند تا استفاده از آن آسان‌تر شود
عکس : اینستاگرام Reels
اینستاگرام به Reels چندین قابلیت جدید از جمله یک ابزار ویرایش مجدد اضافه می‌کند. ویرایشگر جدید که به گفته متا اکنون در سراسر جهان در iOS و Android در دسترس است، کلیپ‌های ویدیویی، صدا، هشتگ‌ها و متن را در یک طراحی ساده‌تر و کاربرپسند ارائه می‌کند. متا در این باره در وبلاگ خود نوشت: «این کار باعث می‌شود که بتوانید ویدیوهای Reels را به‌صورت بصری‌تر با زمان‌بندی دقیق و مناسب منتشر کنید.» این شرکت خاطرنشان کرد که ابزار ویرایش دیگری نیز در آینده اضافه خواهد شد؛ به نظر می‌رسد متا همچنان به تلاش برای از بین بردن تسلط تیک‌تاک ادامه می‌دهد.

اضافه شدن قابلیت شناخت ترندها در Reels

سازندگان Reels که به دنبال وایرال شدن در اینستاگرام هستند، می‌توانند بهترین صداها و هشتگ‌ها را که متا آن را «trends destination» می‌نامد، بررسی کنند. در این قسمت می‌توانید ببینید که چند بار دیگران از یک آهنگ استفاده کرده‌اند و صدا را به ویدیو خود اضافه کنید یا آن را برای استفاده بعدی ذخیره کنید. این باید به سازندگان کمک کند تا بفهمند چه چیزی در Reels در یک زمان معین محبوب است تا بتوانند از ترندها استفاده کنند. برای اینفولئنسرهای تیک‌تاک آسان است که تشخیص دهند چه چیزی ترند است، بنابراین به نظر می‌رسد این یک به‌روزرسانی مهم برای اینستاگرام باشد.

بهبود صفحه Insights Reels

در یادداشتی مرتبط، اینستاگرام صفحه آنالیز Reels را ارتقا می‌دهد تا به سازندگان بینش دقیق‌تری از عملکرد ویدیوهایشان بدهد. در طراحی جدید می‌توانید کل زمان تماشا و میانگین زمان تماشا را مشاهده کنید تا بهتر درک کنید که بینندگان چگونه با هر Reel درگیر هستند. این می‌تواند به سازندگان کمک کند تا چیزهایی را که مخاطبانشان علاقه کمتری به دیدن آن‌ها دارند، یاد بگیرند و در محتوای آینده خود تغییراتی ایجاد کنند. علاوه بر این، اعلان‌هایی برای ادمین ارسال می‌شود که افرادی را که شروع به دنبال کردن صفحه از یک ویدیوی خاص کرده‌اند را نشان می‌دهد.

قابلیت کسب درآمد از هدایای کاربران اینستاگرام

در همین حال، اینستاگرام قابلیت کسب درآمد از هدایا را در هفته‌های آینده به کشورهای بیشتری از جمله استرالیا، کانادا، فرانسه، مکزیک، نیوزلند و بریتانیا گسترش خواهد داد. علاوه بر این، سازندگان می‌توانند دقیقاً ببینند چه کسی به آن‌ها هدیه داده است تا بتوانند از طرفداران سخاوتمند خود تشکر کنند.
ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین