با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
اینستاگرام امکان قرار دادن تصویر GIF در کامنت‌ها را اضافه کرد
عکس : قرار دادن تصویر با پسوند گیف (Gif) در کامنت های اینستاگرام
.
اینستاگرام همیشه سعی کرده پلتفرم خود را برای افزایش تعامل کاربران بهبود ببخشد و حالا قابلیت قرار دادن تصویر GIF به کامنت‌ها را اضافه کرده است.

این قابلیت یکی از قابلیت‌هایی است که خیلی از کاربران اینستاگرام منتظر آن بودند و انتظار می‌رود که سرگرمی بیشتری برای کاربران به ارمغان بیاورد. این قابلیت در جریان چت آدام موسری مدیرعامل اینستاگرام و مارک زاکربرگ مدیرعامل متا معرفی شد و کاربران را سورپرایز کرد.

اینستاگرام امکان قرار دادن GIF از Giphy را اضافه کرد


موسری قابلیت جدید را با عنوان “finally feature” توضیح داد که نشان‌دهنده تقاضای بالای آن از سوی کاربران است. کاربران اینستاگرام با قرار دادن تصویر GIF در کامنت‌ها می‌توانند فراتر از کلمات و ایموجی برای بیان خودشان استفاده کنند. برای این منظور، کاربران می‌توانند از وب‌سایت Giphy که یک دیتابیس محبوب برای تصاویر GIF است استفاده کنند. پیش از این قابلیت استفاده از این تصاویر متحرک در استوری اینستاگرام فراهم شده بود.

گفتنی است سازمان رقابت انگلیس سال گذشته میلادی به متا دستور داده بود که Giphy را بفروشد، اما حالا می‌بینیم که اینستاگرام به‌عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه متا از این پلتفرم محبوب GIF برای بهبود تعاملات کاربران خود استفاده کرده است.

موسری همچنین خبر از تست قابلیت جذاب دیگری به نام لیریک در ویدیوهای ریلز داد. این قابلیت، بر پایه استیکر کپشن‌خودکار متا که در سال ۲۰۲۱ معرفی شد ساخته می‌شود و شامل یک تایملاین در پایین ویدیوهای ریلز جهت همگام‌سازی دقیق کپشن‌ها خواهد بود.

اضافه شدن قابلیت GIF به کامنت‌ها نشان می‌دهد که اینستاگرام به فیدبک‌‌ها و نظرات کاربران اهمیت می‌دهد و باید ببینیم در اینده چه قابلیت‌های دیگری به این پلتفرم اضافه خواهند شد.
ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین