با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
چت بات هوش مصنوعی اینستاگرام با شخصیت دلخواه شما در راهست
عکس : چت بات هوش مصنوعی اینستاگرام
.
چت بات هوش مصنوعی یا همان ربات‌های گفتگو امسال به لطف ChatGPT انقلابی برپا کردند و حالا همه دنیا از هوش مصنوعی حرف می‌زنند. به‌تازگی الساندرو پالوزی یکی از افشاکنندگان مشهور توییتری تصویری منتشر کرده که ظاهراً مربوط به چت بات اینستاگرام است.

به گفته پالوزی، کاربران می‌توانند پرسش‌های خود را از این چت بات بپرسند، از آن راهنمایی بگیرند و برای نوشتن پیام از آن کمک بخواهند. اواخر سال گذشته مارک زاکربرگ مدیرعامل متا گفته بود این شرکت در حال توسعه شخصیت‌های هوش مصنوعی است که می‌توانند از روش‌های مختلف به کاربران کمک کنند. ظاهراً یکی از این روش‌ها چت بات هوش مصنوعی اینستاگرام است که می‌توان انتظار داشت به واتساپ و مسنجر هم بیاید.
ظاهراً در چت بات هوش مصنوعی اینستاگرام می‌توانید شخصیت روبات را از میان ۳۰ مورد مختلف انتخاب کنید. احتمالاً منظور از شخصیت‌های مختلف، ویژگی‌های این چت بات‌هاست. به‌طور مثال در جستجوی بینگ می‌توانید تنظیم کنید که پاسخ‌ها دقیق‌تر باشد و یا خلاقانه‌تر. هوش مصنوعی اینستاگرام نیز می‌تواند در پاسخ به شما بسته به سلیقه شما، اولویت‌هایی را رعایت کند.

با این‌حال هنوز مشخص نیست این قابلیت قرار است چه زمانی منتشر شود. علاوه بر این معمولاً اینستاگرام قابلیت‌های جدید خود را به‌صورت منطقه‌ای و به مرور عرضه می‌کند.

این روزها تقریباً تمامی شرکت‌های فناوری به مزایای هوش مصنوعی آگاه هستند. با این‌حال استفاده از چت‌بات‌ها باید محتاطانه باشد. پیش از این یک مرد بلژیکی در گفتگو با یک چت‌بات تصمیم گرفت تا خودکشی کند. به این ترتیب حساسیت برای پلتفرمی مثل اینستاگرام که میلیون‌ها کودک و نوجوان در آن فعالیت می‌کنند به شدت بالاست.
ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین