با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
اضافه شدن قابلیت پس‌زمینه مجازی 360 درجه به برنامه Google Meet
عکس : اضافه شدن قابلیت پس‌زمینه مجازی 360 درجه به برنامه Google Meet
.
در سال 2021، گوگل کتابخانه‌ای از پس زمینه‌های خود را برای کاربران برنامه تماس ویدیویی Meet به عنوان راهی برای رقابت با سایر رقبا محبوب‌تر مانند Zoom معرفی کرد. این ویژگی با جایگزین کردن پس‌زمینه شرکت‌کنندگان در جلسه که در مکان‌های مناسبی برای جلسه نبودند، قالیت بسیار خوبی ارائه می‌داد.

از آن زمان، این ویژگی به آرامی با افزودن فیلترهای نور و رنگ و همچنین گزینه‌های بیشتر برای پس‌زمینه‌های سبک، بهبود یافته است. با این حال، گوگل اکنون یک قدم جلوتر رفته و پس‌زمینه‌های ویدیویی 360 درجه جدیدی را به کتابخانه گسترده‌ای از پس‌زمینه‌های فراگیر خود اضافه می‌کند و آن‌ها را برای استفاده در تماس‌های Meet در دستگاه‌های تلفن همراه در دسترس قرار می‌دهد.

این پس‌زمینه‌ها از ژیروسکوپ در دستگاه شما برای ایجاد تجربه‌ای پویا استفاده کرده که در حین حرکت شما، حرکت می‌کنند. گزینه‌های این پس‌زمینه‌های 360 درجه شامل ساحل و یک معبد است.

اگرچه این یک ویژگی Google Workspace است، اما برای همه کاربران دارای حساب Google در دسترس خواهد بود، نه فقط برای کسانی که دارای حساب‌های شرکتی هستند.

با این حال، کسانی که از این ویژگی در جلسات کاری استفاده می‌کنند، باید توجه داشته باشند که مدیران این امکان را خواهند داشت که این ویژگی را برای کاربران خود فعال یا غیرفعال کنند. این ویژگی در هر دو دستگاه اندروید و iOS قابل دسترسی خواهد بود.
ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین