با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
اپل 18 اردیبهشت‌ماه از آیپدهای جدید خود رونمایی می‌کند
عکس : اپل با انتشار دعوت‌نامه‌ای رسماً اعلام کرد که در تاریخ 7 مه مصادف با 18 اردیبهشت‌ماه رویداد جدیدی با عنوان Let Loose را برگزار می‌کند.
.

اپل با انتشار دعوت‌نامه‌ای رسماً اعلام کرد که در تاریخ 7 مه مصادف با 18 اردیبهشت‌ماه رویداد جدیدی با عنوان Let Loose را برگزار می‌کند.به گزارش سرویس اخبار تبلت سایت شات ایکس و به نقل از دیجیاتو مطابق شایعات چند وقتی بود که منتظر آیپدهای اپل بودیم و این شرکت حالا امروز بالاخره خبر داد که در تاریخ 18 اردیبهشت‌ماه ساعت 17:30 به وقت تهران رویدادی ویژه برگزار خواهد کرد.

اگرچه کوپرتینویی‌ها دقیقاً اعلام نکرده‌اند که در این رویداد چه محصول یا محصولاتی معرفی می‌شوند، اما با توجه به گزارش‌ها و وجود یک قلم در پوستر حاضر، باید منتظر تبلت‌های جدید این شرکت و احتمالاً نسل جدید اپل پنسل باشیم.

اگر به صفحه اصلی وب‌سایت اپل بروید و صفحه را مجدداً بارگذاری کنید، با چند نسخه مختلف از طرح سیب موجود در پوستر این رویداد مواجه می‌شوید. طرح‌های مختلف این لوگو در تصویر بالا قابل مشاهده است.

پیش‌بینی می‌شود که در رویداد 18 اردیبهشت‌ماه شاهد معرفی آیپد پرو جدید در دو نسخه 11 و 12.9 اینچی باشیم. آیپد ایر نیز به‌روز می‌شود و احتمالاً یک نسخه جدید 12.9 اینچی خواهد داشت که به نسخه فعلی 10.9 اینچی ملحق می‌شود.

افزون‌بر اپل پنسل، می‌توانیم منتظر نسخه به‌روزشده مجیک کیبورد نیز برای آیپد پرو باشیم. طبق گزارش‌ها، این مجیک کیبورد تجربه تبلت حرفه‌ای اپل را به لپ‌تاپ‌ها نزدیک‌تر می‌کند و احتمالاً فریم مستحکم‌تری از جنس آلومینیوم خواهد داشت.

دیجیاتو این رویداد را پوشش خواهد داد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین