با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
افشاگران از تولید نمونه اولیه آیفون ۱۶ پرو به همراه حفره دایره نمایشگر خبر دادند
عکس : آیفون ۱۶,
.

به نظر می‌رسد اپل قصد دارد در آیفون ۱۶ نیز از ویژگی‌های مربوط به مدل‌های آیفون ۱۵ استفاده کند. تصمیم گیری‌های اپل و روند آن در طی سال‌های گذشته بعید به نظر می‌رسد تغییری در ظاهر گوشی‌ها ایجاد شود.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، یک افشاگر در شبکه اجتماعی ایکس اعلام کرد آیفون ۱۶ پرو در نمونه اولیه دارای پانچ هول آزمایشی است. به نظر می‌رسد اپل نمونه اولیه این گوشی را به همراه حفره دایره‌ای نمایشگر تولید کرده باشد.معمولا شرکت‌های سازنده گوشی موبایل از قبیل اپل و سامسونگ پیش از تولید و تصمیم گیری درباره طرح نهایی نمونه اولیه از آن را به صورت آزمایشی تولید می‌کنند. توییت اخیر یک افشاگر نشان می‌دهد آیفون ۱۶ پرو و پرومکس به صورت آزمایشی با دوربین پانچ هول تولید شده‌اند.

پانچ هول با افزایش نسبت صفحه نمایش به بدنه پیش از این بیشتر در گوشی‌های اندرویدی و رقبای اپل دیده شده است. در همه این گوشی‌ها فیس آیدی وجود نداشته است. فیس آیدی علاوه بر دوربین دارای حسگرهای ویژه‌ای است که نمی‌توان آنها را به زیر پنل منتقل کرد.

در صورتی که پانچ هول برای دوربین گوشی آیفون ۱۶ در نظر گرفته باشد بدین معنی است که اپل راهکار بهینه را برای تغییر مکان فیس آیدی در نظر گرفته است. اپل از جمله شرکت‌هایی محسوب می‌شود که در اطراف دوربین سلفی پروژکتور مادون قرمز و پروژکتور نقطه‌ای را نیز قرار می‌دهد تا بتواند چهره فرد را به درستی تشخیص دهد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین