با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
دوربین سلفی آیفون 15 پرو مکس در صدر جدول DxOMark ایستاد
عکس : دوربین سلفی آیفون 15 پرو مکس
.

دوربین سلفی آیفون 15 پرو مکس رتبه نخست DxOMark را کسب کرد. این گوشی اخیرا در تست دوربین اصلی DxOMark با امتیاز کلی 154در رتبه دوم قرار گرفته بود که تنها دو امتیاز کمتر از هواوی P60 پرو بود.

آیفون 15 پرو مکس توانسته با امتیاز 149 در صدر جدول دوربین سلفی DxOMark قرار بگبرد که چهار امتیاز بالاتر از مدل قبلی خود یعنی آیفون 14 پرو مکس است.

<strong> <strong> دوربین سلفی </strong> <strong> آیفون 15 پرو مکس </strong> </strong>هر دو گوشی آیفون 15 پرو مکس و آیفون 14 پرو مکس دارای دوربین سلفی 12 مگاپیکسلی با سنسور 1/3.6 اینچی، فوکوس خودکار و لرزشگیر اپتیکال هستند. با این‌حال، آیفون 15 پرو مکس به‌لطف تراشه جدید A17 Pro و پردازنده سیگنال تصویر (ISP) عملکرد بهتری دارد.

سلفی آیفون 15 پرو مکس دارای نوردهی دقیق، فوکوس خودکار سریع و دقیق، رنج دینامیکی وسیع و ثابلیت ثبت جزئیات بالا در نور روز است. DxOMark همچنین لرزشیگر ویدیویی آن را تحسین کرده که حتی در حین حرکت کاربر به خوبی کار می‌کند.

البته دوربین جلوی آیفون 15 پرو مکس بدون نقص نیز نیست. سنسور دوربین سلفی این گوشی از عمق میدان زیاد استفاده می‌کند که این ویژگی می‌تواند منجر به ایجاد نویز زیاد در تصاویر حتی در شرایط نوری خوب شود. این دوربین همچنین در برخی مواقع دارای خطاهای رنگی است و گاهی اوقات وضوح ویدیو از صحنه‌ای به صحنه دیگر متفاوت است.

گفتنی است در حالت پرتره، ماژول فیس آی‌دی آیفون 15 پرو مکس می‌تواند عمق را به طور دقیق محاسبه کند و یک تاری (یا بوکه) طبیعی در پس‌زمینه ایجاد نماید.

همان‌طور که در تصاویر نمونه مشاهده می‌کنید، آیفون 15 پرو مکس توانسته جزئیات ظریفی از موی فرد ثبت کند و حالت پرتره آن از یک پردازش نرم‌افزاری ساده بهتر عمل می‌کند؛ چرا که سنسورهای فیس آی‌دی به این دوربین برای تشخیص عمق و جزئیات کمک می‌کنند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین