با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل
عکس : تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل
.

یکی از مشکلات دائمی کسانی که از سیم‌کارت‌های اعتباری استفاده می‌کنند تمام شدن اعتبار است. احتمالا برای تمام این افراد تا الان پیش آمده که در شرایطی اضطراری که نیاز به برقراری تماس دارند به علت اتمام شارژ نتوانند تماس برقرار کنند.افراد زیادی با فرض گران بودن هزینه یا سخت بودن مراحل، به سمت دائمی کردن سیم‌کارت اعتباری ایرانسل خود نمی‌روند و با سختی استفاده از سیم‌کارت اعتباری می‌سازند اما خبر خوش این است که ایرانسل برای شما این امکان را فراهم کرده است که بتوانید به راحتی و با هزینه کم، سیم‌کارت اعتباری خود را به سیم‌کارت دائمی تبدیل کنید. برای این کار شما احتیاج به خرید به سیم‌کارت جدید ندارید و به راحتی می‌توانید سیم‌کارت اعتباری ایرانسل خود را به سیم‌کارت دائمی تبدیل کنید. فقط کافی است تا انتهای این مطلب را بخوانید وبا آموزش تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی ایرانسل همراه باشید و یکی از راه‌های تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی که برای شما مناسب‌تر است را انتخاب کنید.

روش‌های تبدیل سیم‌‎کارت اعتباری ایرانسل به سیم‌کارت دائمی

۱. روش آنلاین با نصب سوپر اپلیکیشن «ایرانسل من»

۲. با شماره گیری کد دستوری #70*

۳.روش حضوری با مراجعه به مراکز فروش و خدمات و نمایندگی‌ها

روش آنلاین با نصب سوپر اپلیکیشن «ایرانسل من»

در این نحوه تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل، ابتدا لازم است اپلیکیشن یا وب اپلیکیشن «ایرانسل من» را داشته باشید. اگر کاربر اندروید هستید پس از ورود به اپلیکیشن به بخش «حساب من» مراجعه کنید، به قسمت «تبدیل دائمی» بروید و بعد از تایید سقف اعتبار خود به صفحه پرداخت خواهید رفت. اگر از گوشی آیفون استفاده می‌کنید یا اپلیکیشن ایرانسل من را روی تلفن همراه خود ندارید هم مراحل مطابق نسخه اندروید است و می‌توانید مطابق عکس‌های زیر مرحله به مرحله پیش بروید.

در قسمت «محبوب‌ها» به گزینه «حساب من» رجوع کنید.

و در میان خدمات مختلفی که به شما نمایش داده شده است، در قسمت پایین صفحه، بخش «تبدیل به دائمی» را انتخاب کنید.

بعد از خواندن قوانین و مقررات، داخل مربع تیک بزنید و به مرحله بعد بروید.

سپس می‌توانید سقف پرداخت خودرا کلیک کردن روی + بالاتر ببرید.

در آخر با فشردن گزینه «تایید و ادامه» وارد صفحه پرداخت خواهید شد.

با شماره گیری کد دستوری #70*

یک روش آسان،غیر حضوری و بدون نیاز به اینترنت استفاده از کد دستوری #70* است. در ادامه به راحتی طبق دستوراتی که روی صفحه به شما نمایش داده می‌شود پیش بروید و سیم کارتتان را از اعتباری به دائمی تبدیل کنید.

روش حضوری با مراجعه به مراکز فروش و خدمات و نمایندگی‌ها

هزینه تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی بر اساس قیمت سیم‌کارت دائمی تعیین می‌گردد و شما می‌توانید با شماره‌گیری کد #70* از قیمت اختصاصی خود مطلع شوید.

برای پرداخت هزینه تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی اگر به اندازه مبلغ مورد نیاز شارژ داشته باشید، پس از شماره‌گیری کد یا ثبت درخواست از طریق ایرانسل‌من، هزینه تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی از اعتبار سیم‌کارت شما کم می‌شود. در غیر اینصورت، اگر مبلغ اعتبارتان کافی نباشد، می‌توانید هزینه تبدیل را از حساب بانکی خود پرداخت کنید.

اما اگر سیم‌کارت اعتباری شما، بیشتر از مقدار مورد نیاز برای تبدیل شارژ داشته باشد؛ باقیمانده اعتبار شارژ شده و شارژ شگفت‌انگیز(به‌غیر از هدیه شارژ شگفت انگیز) به حساب سیم‌کارت دائمی شما منتقل می‌شود و می­توانید از آن برای پرداخت قبض، خرید بسته و موارد دیگر استفاده کنید.

مزایای تبدیل سیمکارت اعتباری ایرانسل به سیم کارت دائمی

  • بیست گیگابایت اینترنت هدیه( مدت اعتبار: 6 ماه)
  • نهصد دقیقه مکالمه رایگان با تمام خطوط کشور( مدت اعتبار: 6 ماه)
  • نهصد پیامک رایگان با تمام خطوط کشور( مدت اعتبار: 6 ماه)
  • شش ماه مکامه نیم‌بها با تمام خطوط داخلی کشور ( دقیقه‌ای 30 تومان)
  • کاهش هزینه‌های سیم‌کارت تا 33 درصد
  • امکان پرداخت صورتحساب، هر دو ماه یکبار

نکته قابل توجه این است که با تبدیل سیم کارت به دائمی, شارژ شگفت انگیز و بسته‌های اصلی (همه بسته‌ها به غیر از بسته‌های رومینگ, بسته‌های هدیه, چند کاربره, بوم, بوم + و طرح‌های تشویقی) به حساب دائمی شما منتقل خواهند شد. از اعتبار کیف پول دیجیتالی‌تان هم غافل نباشید زیرا در این فرایند قابل انتقال نیست.

در ضمن حداکثر مبلغ وارد شده ( هزینه تبدیل به دائمی+ مبلغ افزایش سقف مصرف) چهارصد هزار تومان است.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
واتساپاینستاگرام