با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
شرایط فروش لاماری ایما ویژه طرح جوانی جمعیت در دیماه 1402
عکس : لاماری ایما

شرکت آرین موتور شرایط فروش لاماری ایما ویژه طرح مادران را اعلام کرد. این شرایط فروش ویژه آن گروه از متقاضیان است که در مرحله اول برگزاری سامانه یکپارچه خودرو، خواهان خرید لاماری ایما در قالب طرح مادران بوده‌اند. اکنون آرین موتور از این گروه متقاضیان درخواست کرده است تا برای تکمیل وجه به سایت فروش اینترنتی این شرکت مراجعه کنند.

متقاضیان طرح جوانی جمعیت می‌توانند از روز پنجشنبه، هفتم دی‌ماه 1402 برای تکمیل وجه و خرید خودرو لاماری ایما به سایت فروش اینترنتی آرین موتور مراجعه کنند.

این شرایط فروش تا روز سه‌شنبه، دوازدهم دی‌ماه در دسترس مشتریان قرار دارد. بخشنامه فروش آرین موتور از نوع فروش فوری است که خودرو لاماری ایما را با موعد تحویل 90 روزه در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. این شرایط فروش فاقد سود مشارکت و سود انصراف است.

شرایط فروش لاماری ایما ویژه طرح جوانی جمعیت:

خودروقیمترنگجریمه دیرکردموعد تحویل
لاماری ایما۱,۴۳۱,۰۰۰,۰۰۰سفید، مشکی،‌ خاکستری، قرمز، سبز36 درصد سالیانه90 روزه

لاماری ایما ازجمله کراس‌اوورهای کوچک محبوب و پرفروش بازار ایران به شمار می‌رود. آرین موتور موفق شده است تا پس از گذشت 20 ماه از ورود این خودرو به بازار، میزان تولید آن را به ده هزار دستگاه برساند. تولید و عرضه این خودرو برخلاف بسیاری دیگر از کراس‌اوورهای کوچک بازار همچنان ادامه دارد و مشتریان نیز به خرید این خودرو علاقه بیشتری نشان می‌دهند.

لاماری ایما همانند بسیاری دیگر از خودروهای مونتاژی به پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژر مجهز است. البته این پیشرانه به لطف بهره‌مندی از سیستم تزریق مستقیم سوخت یا GDi، می‌تواند قدرت و گشتاور بیشتری را در اختیار راننده قرار دهد. طراحی اسپرت و جذاب نیز یکی دیگر از مزایای لاماری ایما است که باعث جذب مشتریان بیشتری به این خودرو می‌شود.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین