با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
شرایط فروش کوییک GX-L سایپا در بهمن‌ماه 1402
عکس : کوییک GX-L
.

سایپا طی هفته‌های اخیر، امکان جایگزینی محصولات انتخابی در مرحله دوم سامانه یکپارچه را برای مخاطبان خود فراهم کرده بود. چند مدل از کوییک طی روزهای گذشته قابل انتخاب بودند که ازجمله آن‌ها می‌توان به کوییک GX-L اشاره کرد. اکنون شرایط فروش کوییک GX-L از سوی سایپا اعلام شده است تا متقاضیان نسبت به ثبت‌نام و تکمیل وجه اقدام کنند. سایپا جهت فراخوان مشتریان، برای آن‌ها در تاریخ پنجم بهمن‌ماه 1402 پیامک اطلاع‌رسانی ارسال کرده است.به گزارش سرویس اخبار خودرو سایت شات ایکس و به نقل از دیجیاتو موعد تحویل خودروها در این شرایط فروش 90 روزه است؛ بنابراین متقاضیان خودروهایشان را پس از آغاز سال جدید تحویل خواهند گرفت.

شرایط فروش کوییک GX-L در بهمن‌ماه 1402:

خودروقیمترنگموعد تحویلکوییک GX-L363,266,000سفید90 روزه

سایپا در سال 1402، نسخه جدیدی از محصولات خانواده کوییک را با نام کوییک GX‌ روانه بازار کرد. این خودرو در قالب تیپ‌های مختلف به بازار عرضه می‌شود که کوییک GX-L یکی از آن‌ها است. کوییک GX-L نسخه ارزان‌تر و ساده‌تری نسبت به کوییک کوییک GX-H‌ محسوب می‌شود. برای مثال، رینگ‌های خودرو در این تیپ از نوع 14 اینچی فولادی هستند.

کنترل صدا از روی فرمان، روکش چرمی صندلی‌ها، نمایشگر ۷ اینچی مالتی مدیا، دوربین عقب، شیشه دودی و GPS نیز از روی کوییک GX-L حذف شده‌اند و مالک باید به‌صورت شخصی اقدام به نصب آن‌ها کند. دو کیسه هوا، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، سنسور نور، سنسور پایش فشار باد تایرها، فرمان هیدرولیک، رینگ فولادی، تهویه الکتریکی دستی، نشانگر تعویض دنده GSI، سنسور پارک عقب تجهیزات مشترک بین دو خودرو هستند که در نسخه ارزان‌تر نیز قابل دسترسی خواهند بود. بااین‌حال در بخش فنی، تفاوتی میان کوییک GX-L و کوییک کوییک GX-H‌ وجود ندارد. هر دو خودروی این خانواده به موتور M15GSI‌ مجهز خواهند بود که نسخه ارتقایافته موتور M15‌ محسوب می‌شود.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
واتساپاینستاگرام