با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
طرح تبدیل حواله دیگنیتی و فیدلیتی به ریسپکت 2 از سوی بهمن موتور اعلام شد + جدول بهمن‌ماه 1402
عکس : تبدیل حواله دیگنیتی و فیدلیتی به ریسپکت 2
.

شرکت بهمن موتور برای متقاضیان خرید دیگنیتی و فیدلیتی از سامانه یکپارچه، طرح تبدیلی را درنظر گرفته است. در طرح تبدیل حواله دیگنیتی و فیدلیتی به ریسپکت 2 ،‌ متقاضیان می‌توانند به‌جای دو کراس‌اوور بهمن موتور ، سدان محبوب این شرکت را دریافت کنند. این شرایط از ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه، 24 بهمن 1402، برقرار شده است و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد. این طرح تبدیل برای متقاضیان خرید دیگنیتی و فیدلیتی از سامانه یکپارچه با موعد تحویل زمستان 1402 اعلام شده است.

طرح تبدیل حواله دیگنیتی و فیدلیتی به ریسپکت 2 ، بهمن 1402:

خودروقیمترنگمدلتریم داخلیسود انصرافجریمه تأخیرموعد تحویل
ریسیکت تیپ 21,084,000,000سفید، مشکی1403مشکی0 درصد ماهانه3 درصد ماهانههفته آخر خرداد 1403به گزارش سرویس اخبار خودرو سایت شات ایکس و به نقل از دیجیاتو با توجه به اینکه خودروهای اعلامی این بخشنامه در سال 1403 و با مدل 1403 تحویل داده می‌شوند، کلیه هزینه‌های قانونی براساس نرخ سال جدید محاسبه خواهد شد. این هزینه‌ها شامل بیمه، پلاک‌گذاری، مالیات و مالیات بر ارزش افزوده هستند؛ بنابراین ممکن است در زمان تحویل خودرو، هزینه‌های بیشتری از متقاضیان دریافت شود. همچنین بهمن موتور اعلام کرده که ظرفیت محصول اعلامی محدود است و پس از پایان ظرفیت، ثبت‌نام نیز به اتمام خواهد رسید.

ریسپکت تیپ 2 نسخه جدید این خودرو است که اکنون جایگزین ریسپکت پرایم معمولی شده. در این خودرو دو آپشن جدید کلاستر دیجیتال و اهرم تعویض دنده الکترونیکی نصب شده است. سایر مشخصات و امکانات این خودرو نیز همانند ریسپکت تیپ 1 است.

کندی فراخوان بهمن موتور در مورد ثبت‌نام کنندگان سامانه یکپارچه باعث اعتراض این گروه از خریداران شده است. همچنین بهمن موتور طی آخرین دور عرضه محصولات خود، قیمت هر دو کراس‌اوور فیدلیتی و دیگنیتی را افزایش داد. این مسئله نیز موجب دور دیگری از اظهارنظرها و اعتراض‌ها به بهمن موتور شد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین