با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
شرایط فروش سایپا برای جایگزینی خودروهای فرسوده اعلام شد
عکس : شرایط فروش سایپا برای جایگزینی خودروهای فرسوده

گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش خود را برای طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اعلام کرد. شرایط فروش سایپا جهت جایگزینی خودروهای فرسوده ، از نوع پیش‌فروش است. متقاضیان جایگزینی طرح خودروهای فرسوده که مطابق بخشنامه های فروش دهه مبارک فجر و نیمه شعبان (در بهمن ماه سال گذشته) پیش‌‌ثبت‌نام انجام داده بودند، شامل این شرایط می‌شوند.

به گزارش سرویس اخبار خودرو سایت شات ایکس و به نقل از دیجیاتو متقاضیان برای شرکت در شرایط فروش سایپا جهت نوسازی خودروهای فرسوده، باید اطلاعات خود را در ستاد نوسازی ناوگان ثبت کرده باشند تا این ستاد اطلاعات لازم را برای سایپا ارسال کند.

شرایط فروش سایپا برای جایگزینی خودروهای فرسوده، خرداد 1403:

مشتریان محترم از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ 1403/03/09 تا تاریخ 1403/03/19 برای ثبت‌نام قطعی و پیش‌خرید محصولات سایپا فرصت دارند. آن‌ها می‌توانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا نسبت به ثبت‌نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند. لازم به ذکر است شرکت در این طرح صرفاً از طریق آدرس فوق امکان‌پذیر است. درصورت استفاده متقاضی از سایر آدرس‌ها، عواقب آن برعهده متقاضی خواهد بود.

ساینا S استاندارد 85گانه
عکس : ساینا S استاندارد 85گانه

نوع خودروپیش پرداختقیمتموعد تحویل
ساینا S استاندارد 85گانه170,000,000قیمت روز خودرو در زمان تحویلهفته چهارم مهر 1403
کوییک GX-L با ترمز ESC184,000,000

درحال‌حاضر قیمت ساینا S با استاندارد 85گانه از سوی سایپا حدود 335 میلیون تومان اعلام شده است. این خودرو در بازار آزاد با قیمت 431 میلیون تومان فروخته می‌شود. در سوی دیگر کوییک GX-L‌ با قیمت 368 میلیون تومان توسط سایپا عرضه می‌شود. این خودرو در بازار آزاد 425 میلیون تومان قیمت دارد. بنابراین می‌توان گفت که پیش‌پرداخت خواسته‌شده برای ثبت‌نام طرح جایگزینی خودروهای فرسوده ، حدود نیمی از قیمت خودرو است. متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده بخشی از ثبت‌نام‌کنندگان مرحله اول و دوم سامانه یکپارچه را تشکیل می‌دادند. این افراد اکنون توسط شرکت‌های مختلف فراخوان شده‌اند تا نسبت به نوسازی خودروهایشان اقدام کنند. پیش‌ازاین نیز بهمن موتور بخشنامه نوسازی خودروهای فرسوده خود را منتشر کرده بود.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین