با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
شرایط فروش کی ام سی ایکس5، جک J4، جک S3 کرمان موتور در اسفند 1402
عکس : شرایط فروش کی ام سی ایکس5، جک J4، جک S3
.

شرکت کرمان موتور شرایط فروش برخی محصولات خود را برای اسفند 1402 اعلام کرد. در شرایط فروش کرمان موتور برای اسفند 1402‌، سه محصول KMC X5، جک J4 و جک S3‌ به مشتریان عرضه شده‌اند.به گزارش سرویس اخبار خودرو سایت شات ایکس و به نقل از دیجیاتو هر سه خودرو تنها با روش نقدی به فروش می‌رسند و موعد تحویل آن‌ها 90 روز کاری است. قیمت‌های کرمان موتور در مقایسه با گذشته تغییر چندانی نداشته‌اند. با توجه به صدور مجوز افزایش قیمت از سوی سازمان حمایت، به نظر می‌رسد آخرین فرصت‌ها برای خرید خودروهای مونتاژی کرمان موتور با قیمت‌های قبل را شاهد هستیم.

شرایط فروش کرمان موتور،‌ اسفند 1402:

خودروقیمترنگموعد تحویلجریمه تاخیر
KMC X51,340,500,000سفید، مشکی90 روز کاری3 درصد ماهانه
جک J4779,600,000
جک S3918,500,000

از بین سه محصول ارائه‌شده در شرایط فروش کرمان موتور، جک J4 و جک S3‌ خودروهای اقتصادی هستند. این خودروها از سالیان گذشته تاکنون به تولید می‌رسند و تغییر چندانی در بخش ظاهر، امکانات و مشخصات فنی آن‌ها رخ نداده است. امیدواریم تا در آینده نسخه جدید جک S3‌ نیز وارد بازار ایران شود، چرا که این خودرو در سایر بازارهای صادراتی جک عرضه شده است. جک J4‌ نیز در آینده با نام کی‌ام‌سی ایگل و به‌عنوان یک سدان ملی وارد بازار خواهد شد.

KMC X5 محصول جدید کرمان‌موتور به‌شمار می‌آید که طی سال جاری از سوی این شرکت رونمایی شد. این خودرو سومین نسل جک S5 در ایران است و از ظاهر کاملاً متفاوتی نسبت به نسخه اولیه بهره می‌برد. همچنین مشخصات فنی آن با جک S5‌ فیس‌لیفت و کی‌ام‌سی J7‌ مشابهت دارد. این خودرو هنوز وارد بازار نشده است و نخستین سری آن در سال 1403 تحویل مشتریان خواهند شد. بنابراین تخمینی از قیمت بازار این خودرو درحال‌حاضر نداریم. البته با توجه به اختلاف قیمت فعلی محصولات کرمان موتور در بازار و کارخانه، انتظار داریم تا قیمت KMC X5‌ در بازار آزاد حدود 1.5 میلیارد تومان تعیین شود.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین