با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
سامسونگ از نسخه جدید لباسشویی و خشک‌کن هوش مصنوعی BESPOKE رونمایی کرد
عکس : لباسشویی و خشک‌کن هوش مصنوعی BESPOKE
.

دو روز قبل از نمایشگاه ایفا 2023، سامسونگ ترکیب جدید لباسشویی و خشک‌کن هوش مصنوعی BESPOKE خود را معرفی کرد. این دستگاه علاوه بر اینکه با کاربردهایی مانند عدم نیاز به انتقال لباس‌های شسته‌شده از ماشین لباسشویی به خشک‌کن ، باعث راحتی مصرف‌کنندگان می‌شود، همچنین دارای فناوری پمپ حرارتی Digital Inverter است.

ماشین لباسشویی و خشک کن BESPOKE سامسونگ دارای ظرفیت شستشو 25 کیلوگرم و قابلیت خشک‌کردن 13 گیلوگرم از طریق پمپ حرارتی خود است. همچنین این دستگاه برای اتصال به سایر لوازم خانگی هوشمند دارای قابلیت SmartThings است و از هوش مصنوعی برای بهبود عملکرد شستشو و بهره‌وری انرژی خود استفاده می‌کند.نحوه کار لباسشویی و خشک کن هوش مصنوعی BESPOKE سامسونگ

کاربران به‌راحتی می‌توانند از برنامه‌های شستشو مختلفی استفاده کنند و از طریق نمایشگر LCD بزرگ آن به تنظیمات مختلفی دسترسی داشته باشند. همچنین از طریق این صفحه گزارش کاملی در مورد هر چرخه شستشو نمایش داده می‌شود.

BESPOKE می‌تواند وزن لباس‌ها، نرمی پارچه و سطح کثیفی آن‌ها را با استفاده از میزان کدورت آب محاسبه کند. سپس میزان آب و مواد شوینده مورد نیاز را به‌صورت بهینه اندازه‌گیری می‌کند. برای ارائه بهترین نتیجه ممکن و بهبود بهره‌وری انرژی نیز این دستگاه می‌تواند به‌طور مداوم زمان موردنیاز برای خیس‌خوردن، آبکشی و چرخش لباس‌ها را بررسی کند.

پس از به‌پایان رسیدن چرخه شستشو، درب ماشین لباسشویی به‌طور خودکار باز می‌شود. با این کار، هوای مرطوب داخل دستگاه خارج شده و هوای تازه به داخل محفظه آن راه پیدا می‌کند. محصول ترکیبی لباسشویی خشک‌کن هوش مصنوعی BESPOKE در غرفه IFA 2023 سامسونگ به نمایش گذاشته خواهد شد.

«جونهوا لی»، رئیس تیم تجربه مشتریان در Samsung DX می‌گوید:

«اولین ترکیب لباسشویی و خشک‌کن هوش مصنوعی سامسونگ با فناوری پمپ حرارتی دیجیتال اینورتر، نه‌تنها شستن لباس‌ها را آسان‌تر می‌کند، بلکه باعث صرفه‌جویی در فضا نیز می‌شود. تجربه شستن لباس‌ها با وجود این دستگاه می‌تواند دلپذیرتر و آسان‌تر باشد و با استفاده از حالت انرژی هوش مصنوعی در SmartThings Energy، در مصرف انرژی نیز صرفه‌جویی می‌شود.»

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین