با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
باشگاه خبرنگاران جوان
باشگاه خبرنگاران جوان
تقویم
چهارشنبه 15 آذر 1402
Avatar
.
چگونه ماهی خوردن در شب باعث سکته می‌شود؟
عکس : ماهی خوردن در شب باعث سکته می‌شود

همان اندازه که به خوردن ماهی و امگا ۳ آن تاکید می شود، به همان اندازه هم باید مواظب امگا ۳ دریافتی بدنتان باشید. همین طور باید به نوع ماهی مصرفی خود دقت کنید؛ وگرنه روی سلامت قلبتان تاثیرمی گذارد.

مواردی وجود دارند که باعث بروز سکته در انسان می شوند؛ اما پزشکان به نکاتی دست پیدا کرده اند که شاید به آن ها توجه نداشته باشید، اما غیر محسوس می توانند مشکلات خاصی را به وجود آورند.

آبگوشت نیز از گوشت گوسفند تهیه می شود که طبیعت بسیار گرمی دارد. نخود سرشار از کلسیم، فسفر و پتاسیم است. زردچوبه ادویه به کار رفته در آبگوشت است که قدیم ها در آن می ریختند و در درمان کبد چرب و تنظیم آنزیم های کبد به کار می رفت. پیاز و سبزی در کنار آبگوشت صرف می شد که یک داروخانه کامل بود.

با توجه به این که سبک تغذیه خانواده ها تغییر کرده و مصرف برخی گوشت های دیگر به غیر از گوسفند در سبد غذایی خانواده ها جای خود را پیدا کرده است؛ باید نکاتی را پیرامون نحوه مصرف دانست تا به سلامت خانواده کمک بیشتری کرد.

در همین راستا حسین خیراندیش، متخصص طب سنتی با حضور در یک برنامه تلویزیونی به معرفی غذاهای لطیف که برای کودکان هم مفید هستند، پرداخت.

او گفت: حکیمانه‌ترین غذا برای تمام سنین آبگوشت است.

این متخصص طب سنتی در ادامه درباره درجه لطافت گوشت‌های مختلف توضیح داد و همین طور تشریح کرد که چگونه ماهی خوردن در شب باعث سکته می‌شود؟

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین