با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
شاسی‌بلند فوق‌العاده‌ منصوری وناتوس + عکس
عکس : شاسی بلند منصوری وناتوس - Mansory Venatus
.

شرکت تیونینگ آلمانی منصوری در بین علاقه‌مندان به خودرو به‌عنوان خالق کیت‌های بدنه بسیار بحث‌برانگیز برای انواع خودرو‌های گران‌قیمت مانند رولزرویس کولینان، پورشه کاین و حتی فراری F۱۲ شناخته می‌شود.با این اوصاف، آخرین ساخته آن تفاوتی ندارد و مطمئناً هنگام حضور در خیابان‌های یک شهر شلوغ، سر‌های زیادی را به سمت خود برمی‌گرداند؛ اگرچه مطمئن نیستیم که همه حرف‌های خوبی در مورد آن بزنند!

شاسی‌بلند فوق‌العاده‌ای که این بار مورد بحث است «منصوری وناتوس» (Mansory Venatus) نامیده می‌شود. این تیونینگ بر اساس لامبورگینی اوروس بوده و خودرویی بسیار سریع با رنگ طلایی است.

در حالت عادی، لامبورگینی اوروس از یک موتور ۴ لیتری توئین توربو ۸ سیلندر خورجینی بنزین‌سوز بهره می‌برد که قدرت تحسین‌برانگیزی ۶۵۷ اسب بخار و گشتاور ۸۵۰ نیوتن‌متر دارد. شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت آن نیز ۳.۳ ثانیه است. در نسخه‌های پرفورمنت این شتاب، عدد ۳.۱ ثانیه را نشان می‌دهد.

با این حال، منصوری این اعداد را ارتقاء داده و قدرت خروجی را به ۹۰۰ اسب‌بخار و گشتاور تا ۱۱۰۰ نیوتن‌متر بهبود بخشیده است. حداکثر سرعت نیز به بیش از ۳۲۳ کیلومتر در ساعت، می‌رسد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین