با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
شخصیت شناسی گروه خونی؛ گروه خونی شما چه چیزی در مورد شخصیتتان می‌گوید؟
عکس : شخصیت شناسی گروه خونی

نمناک نوشت: بر اساس مطالعات انجام شده محققان به رابطه گروه خونی انسان و شخصیت او پی بردند که افراد هر گروه خونی شخصیت و رفتار خاص خودش را دارد.

شخصیت شناسی گروه خونی ؛ نوع خون شما چه چیزهایی را در مورد شخصیت تان آشکار میکند؟

فقط می دانید که خون از طریق رگها و شریان بدن به تمام نقاط می رود و سلول ها را زنده نگه می دارد ؛ کمتر پیش میاد که در مورد خون فکر کنیم.نوع خون و شخصیت تان ممکن است بیشتر از چیزی که فکر می کنید، مشترک باشد. بیشتر شخصیت ما از طریق ژنتیک تعیین می شود، نوع خون نیز از طریق ژنتیک مشخص میشود. محققان با مطالعه، دریافتند که آنتی ژن های خون و صفات شخصیت ی با یکدیگر همبستگی و ارتباط مستقیم دارند.

به گزارش سرویس اخبار پزشکی سایت شات ایکس و به نقل از راهنماتو کار فرمایان ژاپنی از روی نوع خون کارمندان خود را انتخاب میکنند، زیرا معتقدند که شخصیت آنها رابطه مستقیمی با نوع خونشان دارد. در ژاپن بسیاری از افراد، این اطلاعات را برای انتخاب شریک زندگیشان نیز در نظر می گیرند.بازاریاب ها نیز از این مورد مشابه، برای بازاریابی محصولات خاصشان استفاده میکنند .

نوع گروه های خونی مختلف چه چیزهایی در مورد شخصیت شما بیان می کنندشخصیت افراد دارای گروه خونی o:

 گروه خونی o
عکس : گروه خونی o

افراد مشهور دارای این گروه خونی : آل کاپون، جرالد فورد، جان گاتی، کریستال کی، ملکه الیزابت دوم، جان لنون، پل نیومن، رونالد ریگان.

افراد دارای این گروه خونی ، معمولا رهبر هستند. شهود عالی دارند و بهتر از سایر گروه های خونی می توانند استرس و اضطراب را کنترل کنند. این افراد میتوانند اعتماد به نفس بالایی داشته باشند، اما در عین حال نسبت به سایرین حساس تر و احساسی تر هستند. آنها به هر آنچه که اراده کنند، خواهند رسید. این گروه خونی با دیگر افراد گروه خونی o و یا AB می توانند بیشترین میزان رمانتیک بودن را داشته باشند و برای هم مناسب هستند.شخصیت افراد دارای گروه خونی A:

گروه خونی A
عکس : گروه خونی A

افراد مشهور دارای گروه خونی A: جورج بوش، سیمپسون، بریتنی اسپیرز، آلن آلدا، هیتلر، لیندون بی جانسون، ریچارد نیکسون، مکی نومیا.

بیشترین تحقیقات و بررسی ها در مورد این گروه خونی مربوط به کشور ژاپن است، که تقریبا 74 درصد جمعیت آنها را این گروه خونی تشکیل می دهند.

استرس و فشار، زود بر روی این گروه تاثیر می گذارد و می تواند باعث تضعیف ایمنی آنها شود اما متاسفانه خیلی اصرار و تمایل دارند که فشارهای زیادی را کنترل کنند.

این گروه خونی افراد مضطربی هستند و نسبت به سایر انواع گروه خونی ، اعتماد کمتری دارند ، این افراد به زمینه های فکری، علمی، ریاضیات و تحقیقاتی تمایل زیادی دارند.

از آنجایی که آنها بیشتر درونگرا هستند، تمایل به مستقل انجام دادن کارها دارند اما در عین حال در کارهای تیمی و گروهی نیز همکاری خوبی دارند و بی نظیر جلوه می کنند.

این افراد می توانند بسیار پرشور و حرارت باشند، اما قبل از اینکه با کسی صمیمی شوند و به او اعتماد کنند، این شخصیت شان را بروز نمی دهند ، این گروه خونی با سایر افراد گروه خونی A یا AB سازگار است.شخصیت گروه افراد دارای گروه خونی B:

گروه خونی B
عکس : گروه خونی B

افراد مشهور دارای گروه خونی B: آکیرا کوروساوا،جک نیسان، تام اندلس، لئوناردو دی کاپریو، ونیس یانگ.

این افراد معمولاً خلاق، درونگرا، دوست داشتنی، عاطفی و باهوش هستند اما در عین حال می توانند شخصیت خودخواهانه ای نسبت به سایر گروه های خونی داشته باشند.

این افراد مانند گروه خونی O بلند پرواز هستند، اما مانند گروه خونی A اندیشمند نیز می باشند و احتمال بیشتری دارد که به بیماری لوپوس ،مولتیپل اسکلروزیس، خستگی های مزمن دچار شوند. این گروه خونی با گروه های دیگر B و AB ارتباط و سازگاری بیشتری دارند.شخصیت افراد دارای گروه خونی AB:

گروه خونی AB
عکس : گروه خونی AB

افراد مشهور دارای گروه خونی AB: لوچیانو پاواروتی، میا فارو ،جان اف کندی، مرلین مونرو ،مایک جگر، توماس ادیسون،باب ساپ، جکی چان.

همانطور که می توانید تصور کنید و در این بخش گفته شده است ، افرادی با با این گروه خونی می توانند شخصیت ترکیبی داشته باشند، آنها می توانند خجالتی و در عین حال شخصیت ی برونگرا و اجتماعی داشته باشند.

این افراد بسیار جذاب هستند و به راحتی در دل هر شخصی می نشینند و آرام هستند و به آسانی می توانند روابط دوستانه برقرار کنند.

این شخصیت ترجیح می دهد که همیشه از دیگران متفاوت باشد و از نظر دوستی و سازگاری و روابط عاطفی و رمانتیک،این گروه خونی میتواند با تمام گروه های خونی دیگر و یا حتی افراد با گروه خونی مشابه ارتباط بر قرار کند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین