با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
مایتوس اولین اولترا لاکچری مرسدس در سال ۲۰۲۵
عکس : مرسدس بنز مایتوس

به نقل از موتور۱، این ستاره سه‌پر در سند مربوط به نتایج مالی خود برای سال ۲۰۲۳، همان تصویر تیزر را تغییر داد تا اعلام کند اولین مدل در سال ۲۰۲۵ عرضه خواهد شد.

اگرچه تصاویری از برند جدید Mythos به عنوان سوپرلوکس ترین خودرو مرسدس در دست نیست اما به نظر می رسد همان محفظه های پشت صندلی که در کلاس SL تندرو شاهد هستیم، در این مدل هم خواهیم دید.

به گزارش سرویس اخبار خودرو سایت شات ایکس و به نقل از همشهری آنلاین آخرین نسل تیپ اسپرت صرفاً با عنوان AMG فروخته می شود، اما نسخه شیک میباخ هم در دست ساخت است. این بدان معناست که مدل آینده با برند Mythos حتی جذاب‌تر خواهد بود. ما فکر می کنیم SL با مارک Maybach اولین محصولی خواهد بود که به فروش می رسد.

برخی به یاد دارند که گوردن واگنر، طراح ارشد مرسدس بنز، در اواسط سال ۲۰۲۲ مدل مفهومی قرمز رنگ مرسدس - مایباخ SL را به نمایش گذاشت که لوگوهای M دوگانه متعددی روی کاپوت مشکی رنگ متضاد با باله عمودی مرکزی حک شده بود.

قیمت گذاری ممکن است برای افرادی که قلبشان ضعیف است خطرناک باشد. مدل پایه AMG SL ۴۳ در حال حاضر در ایالات متحده قیمتی ۶رقمی دارد که از ۱۰۹هزار و ۹۰۰ دلار شروع می شود. این قیمت برای مدل ۵۵ به ۱۴۱ هزار و ۳۰۰ دلار و برای مدل ۶۳ به ۱۸۳هزار دلار می رسد. البته قبل از آپشن ها. منطق به ما می گوید که Maybach SL بر اساس مدل ۶۳ خواهد بود و قیمتی بیش از ۲۰۰هزار دلار خواهد داشت. بنابراین در مورد Mythos، اگر قرار باشد به ۳۰۰هزار دلار برسد، شوکه نخواهیم شد.

این خودروساز لاکچری آلمانی Mythos را یک برند فرعی اختصاصی برای «خودروهای کلکسیونی بسیار انحصاری» توصیف کرده است. این خودروها برای تولید در تعداد کم، به «حرفه ای ترین مشتاقان و کلکسیونرهای مرسدس بنز» فروخته خواهد شد. به نظر می رسد این خودروها در کنار خودروهایی مانند بنتلی، استون مارتین و شاید حتی فراری یا مک لارن قرار بگیرند.

احتمالاً از خود می‌پرسید که آیا Mythos وقتی که Maybach خودنمایی می کند، معنی دارد یا خیر. همانطور که مشهور است، ثروتمندان ثروتمندتر می شوند، بنابراین فرصت های جدیدی برای مرسدس ایجاد می کنند تا با جذب مشتریان ثروتمند با سطح بالاتری از تجمل، این خودروساز سود خود را افزایش دهد.

در سال ۲۰۲۳، خط تولید مایباخ شاهد افزایش ۱۹ درصدی فروش خود نسبت به مدت مشابه سال گذشته بود و مرسدس را تشویق کرد تا برای خودروهای گران‌تر و سودآور تلاش کند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین