با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
کاویار از نسخه فضایی آیفون 15 پرو و پرو مکس با تکه‌هایی از شهاب‌سنگ رونمایی کرد
عکس : نسخه فضایی آیفون 15 پرو و پرو مکس
.

شرکت کاویار (Caviar) که ماه گذشته از نسخه مخصوص آیفون 15 پرو با شاسی از جنس طلا رونمایی کرده بود، حالا برای هالووین نیز دوباره به سراغ پرچمداران اپل رفته است. این بار Caviar نسخه‌ای سفارشی از آیفو‌ن 15 پر‌و و پر‌و مکس را معرفی کرده که برای ساخت آن‌ها از قطعات شهاب سنگ مارکیسون حاوی اسیدهای آمینه استفاده شده است.کاویار برای ساخت این نسخه از آیفون 15 پرو و پرو مکس که آن‌ها را مجموعه UFO نامیده است، از قطعاتی از شهاب سنگ مورچیسون استفاده کرده است که دانشمندان در این سنگ فضایی 15 اسید آمینه کشف کرده‌اند. این شهاب سنگ احتمالاً 7 میلیارد سال سن دارد که 4.54 میلیارد سال بیشتر از زمین و منظومه شمسی است و این امر آن را به قدیمی‌ترین ماده‌ای که در حال حاضر روی زمین است تبدیل می‌کند.

نسخه فضایی سفارشی آیفون 15 پرو و پرو مکس در سه مدل با نام‌های Alien ،Astral و Starship ساخته شده است. Alien نسخه اصلی این مجموعه محسوب می‌شود (تصویر بالا) که با یک قطعه شهاب سنگ تزئین شده است و در آن از اسیدهای آمینه‌ای استفاده شده که برای ساخت پروتئین‌های کدگذاری‌شده در DNA ما و همچنین تمام حیات روی زمین استفاده می‌شود.

نسخه Astral تصویری خیره‌کننده از کهکشان راه شیری را روی پنل پشتی خود به نمایش می‌گذارد. همچنین این تصویر درخشان از کهکشان راه شیری با طلای 24 عیار آبکاری شده است. در ساخت نسخه Starship نیز از تیتانیوم درجه یک مورداستفاده در صنعت هوافضا استفاده شده است و روی آن خطوط پیچیده‌ای قرار دارد که ظاهر یک سفینه فضایی ماورایی را به نمایش می‌گذارد.

مانند همیشه، این سه مدل سفارشی از آیفون 15 پرو و پرو مکس به‌صورت محدود عرضه خواهند شد و قیمت هر یک از مدل‌ها متفاوت است. نسخه Alien با قیمت 8200 دلار، Astral با قیمت 9310 دلار و Starship با قیمت 7910 دلار فروخته می‌شوند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین