با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
ریلمی ۱۲ پرو با زوم ۱۲۰ برابر
عکس : ریلمی ۱۲ پرو
.

آنطور که پیداست Realme توجه زیادی روی سری میان‌رده رو‌به‌بالای خود یعنی Realme 12 Pro دارد. به تازگی رسما تایید شده که ریلمی ۱۲ پرو با زوم ۱۲۰ برابر ۹ بهمن ۱۴۰۲ معرفی می‌شود.

ریلمی ۱۲ پرو

سری Realme 12 Pro قرار است به زودی در هند عرضه شود. امروز و پیش از معرفی رسمی، این شرکت تیزر جدیدی را به اشتراک گذاشته که قابلیت Super Zoom را برای Realme 12 Pro و Realme 12 Pro Plus تایید می‌کند. این ویژگی برمبنای دوربین تله فوتو این محصولات ارائه خواهد شد.این برند چینی گوشی‌های هوشمند، تیزر جدیدی را در حساب رسمی شبکه اجتماعی X خود (توئیتر سابق) به اشتراک گذاشت. طبق اطلاعات ارائه شده در این تیزر، سری Realme 12 Pro از سوپر زوم 120 برابری پشتیبانی می کند که احتمالاً بزرگنمایی اپتیکال و دیجیتال را با هم ترکیب می کند.

تا اینجا می‌دانیم که سری ریلمی ۱۲ پرو شامل دو عضو “پرو” و “پرو پلاس” خواهد بود. البته شایعاتی درباره مدل “پرو مکس” نیز به گوش می‌رسد.

ریلمی قبلا عنوان کرده بود که دوربین رده DSLR (!) این سری دارای فاصله کانونی 80 میلی‌متری برای زوم اپتیکال 3 برابر، زوم کراپ سنسور 6 برابری و زوم فوق‌العاده 120 برابر است.

بر اساس آنچه تاکنون می دانیم، سری Realme 12 Pro دارای دوربین اصلی مجهز به حسگر Sony IMX890 با پشتیبانی از OIS (تثبیت کننده تصویر اپتیکال) خواهد بود. در کنار آن دوربین تله فوتو پریسکوپ با حسگر تصویر OV64B حضور دارد. از دیگر ویژگی‌های دوربین آن می‌توان به حالت پرتره سینمایی، HDR و حالت شب نیز اشاره کرد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
واتساپاینستاگرام