با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
با این اپ می‌توانید از همه پتانسیل نمایشگر کاور گلکسی زد فلیپ 4 استفاده کنید
عکس : اپلیکیشن CoverScreen OS
.
سامسونگ به‌تازگی گوشی گلکسی زد فلیپ 4 را با تغییرات و ارتقاهای قابل‌توجهی رونمایی کرد. یکی از این تغییرات بهبود عملکرد نمایشگر کاور آن بود. اما همه اپلیکیشن‌ها هنوز روی این نمایشگر قابل استفاده نیستند. شما برای این کار باید اپلیکیشنی به نام CoverScreen OS را روی آن نصب کنید.

این اپلکیشن توسط یک توسعه‌دهنده XDA به نام jagan2 تهیه شده و به شما اجازه می‌دهد تا از هر اپلیکیشنی روی نمایشگر کاور گلکسی زد فلیپ 4 استفاده کنید. این اپلیکیشن در اصل برای گلکسی زد فلیپ ۳ توسعه یافته بود و حالا با تغییراتی برای زد فلیپ ۴ ارایه شده است.

نمایشگر کاور گلکسی زد فلیپ 4
برای استفاده CoverScreen OS کافی است از منوی کشویی آن هر اپلیکیشن را دوست دارید انتخاب و اجرا کنید. شما همچنین قادر خواهید بود با استفاده از ژست‌های حرکتی، بین اپلیکیشن‌های مختلف سوئیچ کنید و ضمنا یک صفحه‌کلید تمام‌صفحه به شما اجازه خواهد داد تا اطلاعات موردنیاز خود را جستجو کرده یا به پیام‌ها پاسخ دهید.نمایشگر کاور گلکسی زد فلیپ 4
متاسفانه اپلیکیشن‌های خاصی مثل اینستاگرام با نمایشگر کاور گلکسی زد فلیپ 4 کار نمی‌کنند، ولی به هر حال شما با اپلیکیشن CoverScreen OS قادر به اجرای برنامه‌‌های مختلفی خواهید بود که بدون آن نمی‌توانستید. این اپلیکیشن را می‌توان به‌صورت رایگان دانلود کرد، اما باید توجه داشته باشید که برای استفاده از برخی قابلیت‌های آن مثل مخفی کردن نمایش اپلیکیشن‌ها در نمایشگر، نیاز به پرداخت هزینه ۲ دلار در ماه یا ۱۵ دلار در سال خواهد بود.

منبعreviewgeek
ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین