با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
اپلیکیشن Galaxy Enhance-X برای تعداد زیادی از پرچمداران سامسونگ عرضه شد
عکس : اپلیکیشن Galaxy Enhance-X
.
سال گذشته بود که سامسونگ اپلیکیشن Galaxy Enhance-X را معرفی کرده بود اما مدتی بعد به خاطر عدم سازگاری با اندروید ۱۳، از دسترس خارج شد. این اپلیکیشن اوایل سال میلادی فعلی نیز مجدد به صورت بتا عرضه شده بود اما بالاخره سامسونگ تصمیم گرفته تا نسخه جدید این اپلیکیشن را برای گوشی‌های بیشتری عرضه کند.

این غول کره‌ای گفته است که کاربران سری گلکسی اس ۲۰ به بعد، سری گلکسی نوت ۲۰، سری گلکسی زد فلیپ 4G به بعد و سری گلکسی زد فولد 2 به بعد، قادر خواهند بود تا این اپلیکیشن را روی گوشی‌هایشان دریافت و استفاده کنند.

اگر یک گوشی میان‌رده سامسونگ یا یک تبلت سامسونگ دارید، باید بگوییم که متاسفانه همچنان باید برای امتحان کردن Galaxy Enhance-X صبر کنید. سامسونگ وعده داده که این اپلیکیشن را برای کاربران سری گلکسی A، گلکسی M و تبلت‌ها عرضه خواهد کرد اما زمان مشخصی را هم برای انتشار این اپ برای این دسته از کاربران اعلام نکرده است.

Galaxy Enhance-X چیست و چه‌کار می‌کند؟!


این برنامه در حقیقت یک نرم‌افزار ادیت عکس به حساب می‌آید که ویژگی‌های مختلف و کاربری دارد. مثلا با این برنامه می‌توان رزولوشن و سایز تصاویر را با حداقل افت کیفیت افزایش داد. یا می‌توان سایه‌ها را از تصاویر حذف کرد یا اعواج‌های مختلف عکس‌ها را از بین برد. حتی با این اپلیکیشن می‌توان عکس‌های قدیمی را هم بهبود بخشید.

در کنار تمام این‌ها، قابلیت‌های دیگری مثل ابزار HDR، ابزار کاهش تاری، ابزار حذف بازتاب، تصحیح اعواج و یک ابزار برای رفع خودکار تمام ایرادات هم وجود دارد. توصیه می‌کنیم اگر شما هم یکی از گوشی‌های ذکر شده را دارید، این برنامه را امتحان کنید زیرا تنظیمات بیشتری نسبت به اپلیکیشن گالری پیش فرض One UI در اختیارتان می‌گذارد.

برای دانلود این اپلیکیشن کافی است به گلکسی استور بروید و اسم آن را جست‌وجو کنید.
ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین