با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
گوشی‌های ارزان‌قیمت موتورولا به محافظ گوریلا گلس مجهز می‌شوند
عکس : گوریلا گلس
.

در کنگره جهانی موبایل، موتورولا از قرارداد جدیدی خبر داد که به‌موجب آن، این شرکت در سال 2024 تنها از گوریلا گلس شرکت کورنینگ در تمامی گوشی‌های هوشمند خود استفاده خواهد کرد.به گزارش سرویس اخبار موبایل سایت شات ایکس و به نقل از دیجیاتو اگرچه در چند سال گذشته شیشه‌های مقاوم گوریلا گلس در بین گوشی‌های اندرویدی رایج بوده است، اما در گوشی‌های میان‌رده و مقرون‌به‌صرفه، شیشه‌های برند دیگری مانند Dragontail نیز استفاده می‌شود.

براساس گزارشی تازه، موتورولا در سال 2024 متعهد شده است که به‌طور انحصاری از گوریلا گلس در گوشی‌های هوشمند خود استفاده کند؛ اگرچه هنوز مشخص نیست که دقیقاً از کدام نوع محافظ این شرکت بهره خواهد برد، اما به‌نظر می‌رسد که مدل‌های گوریلا گلس 5 و گوریلا گلس ویکتوس 2 جزو گزینه‌های این شرکت باشند.

استفاده موتورولا از گوریلا گلاس

گوشی‌های بالارده موتورولا پیش‌ از این قرارداد نیز از شیشه‌های گوریلا بهره می‌بردند، اما ازاین‌پس گوشی‌های ارزان‌تر این شرکت نیز به محافظ شیشه‌ای شرکت کورنینگ مجهز خواهد شد. موتورولا دراین‌باره می‌گوید: «برای افزایش تعهد خود به دوام، مشتاقیم اعلام کنیم که کل مجموعه دستگاه‌های موتورولا در سال 2024 از شیشه گوریلا گلس کورنینگ استفاده خواهند کرد.» به گفته این شرکت، این گوشی‌ها از نیمه دوم سال جاری میلادی عرضه خواهند شد.

مجهزشدن گوشی‌های ارزان‌تر موتورولا به شیشه‌های گوریلا گلس باعث می‌شود که این گوشی‌ها در مقابل خط‌وخش و ضربه مقاوم‌تر باشند و احتمالاً استقبال از آن‌ها نیز بیشتر خواهد شد.

پیش‌ازاین نیز در MWC 2024، لنوو و موتورولا از قابلیت نرم‌افزاری Smart Connect رونمایی کردند که با آن، اکوسیستم این دو برند هماهنگی بیشتری خواهند داشت. با این قابلیت می‌توانید از کلیپ‌بورد هوشمند و انتقال ساده‌تر و راحت‌تر فایل‌‌ها در گوشی، تبلت و لپ‌تاپ‌های این دو برند بهره‌مند شوید.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین