با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
اوراکل دو مرکز خدمات ابری در مراکش راه‌اندازی می‌کند
عکس : اوراکل خدمات ابری در مراکش راه‌اندازی می‌کند

گروه آمریکایی اوراکل که متخصص در فناوری اطلاعات است، روز چهارشنبه قراردادی را با مراکش برای ایجاد یک مرکز خدمات ابری بزرگ در پادشاهی با سرمایه گذاری حدود 140 میلیون دلار امضا کردند.

به گزارش سرویس اخبار برنامه نویسی سایت شات ایکس و به نقل از ایتنا گروه آمریکایی اوراکل که متخصص در فناوری اطلاعات است، روز چهارشنبه قراردادی را با مراکش برای ایجاد یک مرکزخدمات ابری بزرگ در پادشاهی با سرمایه گذاری حدود 140 میلیون دلار امضا کردند.

این امر در حاشیه افتتاحیه رسمی دومین نشست "جیتکس آفریقا مراکش" در مراکش صورت گرفت.

اوراکل به اولین شرکت بزرگی تبدیل خواهد شد که مراکزخدمات ابری را در شمال آفریقا ایجاد می‌کند و به تقویت ابتکارات اطلاعاتی دولت مراکش و تحریک نوآوری در سراسر قاره کمک می‌کند.

خبرگزاری عربی مغرب گزارش داد که این توافقنامه جدید که نقطه عطف مهمی در توسعه دیجیتال در منطقه است، به تسریع اجرای ابتکارات دولت مراکش در زمینه دیجیتال کمک خواهد کرد که همچنینخدمات ابری ایمن و با عملکرد خوب را به موسسات در سراسر آفریقا ارائه خواهد کرد.

مراکزخدمات ابری مورد انتظار در شهرهای کازابلانکا و ستات، تحول دیجیتال دنیای شرکت‌ها، استارت‌آپ‌ها، دانشگاه‌ها و سرمایه‌گذاران مراکش و منطقه را افزایش خواهند داد.

نماینده وزیر مراکش، غیثا مازور، مسئول انتقال دیجیتال و اصلاحات اداری، خاطرنشان کرد که افتتاح خدمات ابر عمومی اوراکل در مراکش، انتقال دیجیتال را در کل منطقه تسریع می‌کند.

مازور اشاره کرد که مرکز فوق،خدمات ابری پیشرفته و با کاربری آسان را به مراکش و جهان ارائه خواهد کرد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین