با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
اپل اولین نسخه تاریخ VisionOS را منتشر کرد
عکس : اپل اولین نسخه تاریخ VisionOS را منتشر کرد
.
اپل امروز اولین نسخه نرم افزار VisionOS را معرفی کرد که در واقع نسخه بتای توسعه دهنده VisionOS 1.0 محسوب می‌شود. معرفی نسخه بتا این سیستم عامل در حالی صورت می‌گیرد که اپل از راه‌اندازی کیت توسعه نرم افزار (SDK) VisionOS خبر داده است که به توسعه دهندگان شخص ثالث اجازه می‌دهد تا برنامه‌هایی را برای هدست ویژن پرو بسازند.این کیت توسعه نرم افزاری از طریق Xcode 15 beta 2 قابل دسترسی است و با اینکه توسعه دهندگان هنوز به خود هدست ویژن پرو دسترسی ندارند، اما اپل امکان تست آن را از ماه آینده میلادی آغاز خواهد کرد.

اپل در ماه جولای (تیر) قصد دارد آزمایشگاه‌های توسعه دهنده را در کشورهای منتخب در سراسر جهان باز کند و برخی از توسعه دهندگان خواهد توانست تا برای کیت‌های توسعه به منظور آزمایش اپلیکیشن‌های خود، به طور مستقیم در ویژن پرو درخواست دهند.

در حالی که VisionOS 1.0 را نمی‌توان روی هدست‌ها دانلود کرد، مگر توسط کارمندان اپل، این نرم افزار ممکن است به مانند نسخه بتای iOS 17، موجب شود تا توسعه دهندگان پس از آزمایش آن ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی را کشف کنند که اپل در معرفی هدست به آنها اشاره نکرده باشد و به مانند همیشه به محض دریافت خبرهای جدید در این خصوص، ما آنها را در جی اس ام منعکس خواهیم کرد.
ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین