با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
تصاویر فضای داخلی نسل جدید پورشه پانامرا منتشر شد
عکس : پورشه پانامرا

پورشه اولین تصاویر مربوط به فضای داخلی از پانامرا ی جدید را منتشر کرد. ساختار و فرمت تازه‌ای را در این تصاویر می‌بینیم. نسل جدید پانامرا از سیستم کنترل راننده‌محور پورشه با نام Porsche Driver Experience بهره می‌برد که پیش از این نیز شاهد استفاده از آن در مدل تایکان بوده‌ایم.

این سیستم شامل یک صفحه نمایش تمام‌دیجیتالی، گستره‌ای از گزینه‌های شخصی‌سازی و کارکردهای مفید و آشنا می‌شود. یکی از ویژگی‌های کلیدی این سیستم، قرار دادن کنترل‌ها و عناصر نظارتی مربوط به راننده در نزدیکی فرمان است. در این شرایط، راننده می‌تواند سریعا و بدون پرت شدن تمرکزش از مسیر روبه‌رو، به برخی از مهم‌ترین و اصولی‌ترین کارکردهای خودرو دسترسی داشته باشد. این موضوع نیز خود منجر به رانندگی بدون دردسر راننده در شرایط مختلف می‌شود.

میزان توجه و دقت پورشه به مرکزیت راننده در تمام شرایط را می‌توان در بخش‌ها و جزییات دیگر خودرو نیز دید. به عنوان مثال، پورشه دکمه مربوط به تغییر گزینه‌های مختلف جهت‌یابی را در پنل ابزار و همچنین، دکمه مربوط به حالت‌های مختلف رانندگی را به صورت مستقیم روی فرمان قرار داده است. این تصمیم باعث باز شدن فضای بیشتر در کنسول مرکزی می‌شود.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین