با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
ویدئو تیزر پیکسل واچ 2 گوگل
عکس : پیکسل واچ 2 گوگل
.

رویداد پیکسل گوگل قرار است مهرماه برگزار شود و حالا این شرکت ویدئو تیزر پیکسل واچ 2 را منتشر کرده است.

این تیزر ، جزئیات بیشتری درباره طراحی ساعت هوشمند بعدی گوگل در اختیار ما قرار می‌دهد. به نظر می‌رسد که طراحی این ساعت تا حدودی تغییر کرده است و تاج دیجیتالی آن با صفحه‌نمایش ساعت هم‌سطح‌تر شده است.

در این ویدیو همچنین می‌توان به پنل پشتی پیکسل واچ 2 نگاهی دقیق‌تر انداخت. همان‌طور که می‌بینید سنسورهای پشت در مقایسه با پیکسل واچ فعلی آرایش متفاوتی دارند. همچنین به نظر می‌رسد که پیکسل واچ 2 حسگر فعالیت الکترودرمال را از فیت‌بیت به عاریت گرفته است. این حسگر می‌تواند سطح استرس شما را در طول روز به‌طور مداوم پایش کند.در ویدئو همچنین می‌توان مشاهده کرد که در پشت ساعت برچسب استاندارد IP68 وجود دارد. نسخه اول پیکسل واچ با پشتیبانی از استاندارد 5ATM قادر بود تا عمق 50 متری آب به مدت 10 دقیقه دوام بیاورد، اما ظاهرا پیکسل واچ 2 قابلیت حفاظت در برابر گردوغبار را نیز دریافت خواهد کرد.

همچنین یک نوشته در پایین ویدئو تائید می‌کند که پیش‌سفارش پیکسل واچ 2 از روز 4 اکتبر (12مهرماه) قابل دسترس خواهد بود، یعنی همان روزی که گوگل در رویداد خود این ساعت را معرفی خواهد کرد.

در حالیکه حدود یک ماه تا معرفی پیکسل واچ 2 در کنار گوشی‌های پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو باقی مانده است، احتمالا تا آن موقع اطلاعات بیشتری درباره آن‌ها منتشر خواهد شد.

مهم‌ترین ارتقایی که برای پیکسل واچ 2 انتظار می رود، بهبود پردازنده آن است. این ارتقا نه‌تنها باعث بهبود عملکرد ساعت بلکه باعث دوام باتری طولانی‌تر خواهد شد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین