با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
بازی کانتراسترایک 2 سرانجام رسماً رونمایی شد
عکس : بازی کانتراسترایک 2

بیش از دو دهه است که بازی کانتراسترایک یکی از محبوب‌ترین بازی‌های رقابتی دنیا محسوب می‌شود. حتی با وجود این‌که C ounter Strike : Global Offensive یا به اختصار CS GO از نظر گرافیکی منسوخ شده، اما کماکان از پربازیکن‌ترین بازی‌های آنلاین محسوب می‌شود. حالا Valve سازنده این بازی سرانجام از کانتراسترایک 2 رونمایی کرده است.

این بازی ابتدا به شکل یک آپدیت محدود برای برخی بازیکنن مطرح و استریمرها عرضه شد. اما حالا والو سرانجام آن را به‌صورت عمومی عرضه خواهد کرد. راستش را بخواهید کانتراسترایک 2 تنها یک آپدیت ساده نیست و به نظر می‌رسد سرانجام با بازی جدیدی روبرو هستیم. با این‌که بسیاری از مکانیک‌های محبوب کانتراسترایک پابرجا هستند، CS2 در همه زمینه‌ها بهبود قابل توجهی محسوب می‌شود. این نسخه قرار است بسیاری از معایبی که سال‌ها گیمرها از آن گله دارند را برطرف کند.

اکثر این بهبودها به لطف موتور جدید Source 2 حاصل شده است. این موتور سال‌هاست زیربنای بازی محبوب دیگر Valve یعنی DotA 2 است. سورس ۲ رفتار پیشرفته‌تری را در تغییر محیط، گرافیک بهتر، نقشه‌های بازطراحی شده و پایش دقیق‌تر حرکات بازیکنان و بسیاری بهبودهای دیگر به همراه دارد.

همین حالا کانتراسترایک 2 را دانلود کنید

این بازی درست مانند نسخه قبلی کاملاً رایگان است و می‌توانید آن را از استیم دریافت کنید. اگر یک بازیکن حرفه‌ای CS GO هستید ناراحت نباشید. Valve قول داده تمامی اسکین‌ها و پوسته‌ها را از CSGO به CS2 بیاورد. به این ترتیب با مهاجرت به نسخه جدید، چیزی را از دست نخواهید داد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین