با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
تصاویر سیستم‌عامل HyperOS‌ شیائومی فاش شد
عکس : هایپر او اس
.

شیائومی قصد دارد سیستم‌عامل جدید HyperOS را جایگزین MIUI کند و حالا تصاویر آن فاش شده که در ادامه ملاحظه می‌کنید. این سیستم‌عامل قرار است برای اولین بار در سری شیائومی 14 ارائه شود.

چندین کاربر در شبکه اجتماعی ویبو با انتشار تصاویر HyperOS، نگاهی اجمالی به این رابط کاربری انداخته‌اند. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، شیائومی گزینه‌های سفارشی‌سازی زیادی را برای صفحه قفل با انواع جدید الگوها، ساعت‌ها، فونت ها و ویجت‌ها و همچنین امکان سفارشی‌سازی جزئی‌تر والپیپر را ارائه کرده است. البته این قابلیت‌ها را در اندروید 14 پیکسل 8 گوگل نیز شاهد بودیم.مرکز کنترل در مقایسه با MIUI 14 ظاهر ساده‌تری دارد. با این‌حال، آیکون‌های سیستم‌عامل شبیه به آیکون‌های MIUI 14 هستند. البته به نظر می‌رسد که این تصاویر مربوط به نسخه‌های بتا هایپر او اس هستند و شیائومی ممکن است در نسخه نهایی آن تغییراتی ایجاد کند.

طبق شایعات، سری شیائومی 14 با سیستم‌عامل HyperOS در 27 اکتبر (5 آبان‌ماه) معرفی خواهد شد که تقریبا یک هفته تا آن تاریخ باقی مانده است و باید ببینیم شیائومی درنهایت این سیستم‌عامل را با چه قابلیت‌های جدیدی ارائه می‌کند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین