با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
آپدیت پیکسل واچ گوگل، سرعت شارژ ساعت را نصف کرد!
عکس : آپدیت پیکسل واچ گوگل
.

گوگل به‌تازگی آپدیت جدیدی برای نسل اول ساعت هوشمند پیکسل واچ خود منتشر کرده است. آپدیت‌های معمولاً قابلیت‌های ساعت را ارتقا می‌دهند اما به نظر می‌رسد که این آپدیت باعث کاهش سرعت شارژ باتری آن شده است.

به گفته گوگل، زمان شارژ پیکسل واچ باید پس از به‌روزرسانی سیستم‌عامل آن مورد ارزیابی مجدد قرار می‌گرفت. با این تغییر، پیکسل واچ 2 اکنون به طور قابل‌توجهی سریع‌تر از مدل قبلی خود شارژ می‌شود.گوگل در واقع با انتشار آپدیت جدید، مشخصات پیکسل واچ را تنزل داده و شارژ کامل آن حالا 2.5 ساعت یا 150 دقیقه طول می‌کشد که تقریباً دو برابر بیشتر از قبل است. شارژ از 0 تا 50 درصد نیز به جای 30 دقیقه، 45 دقیقه طول می‌کشد و برای شارژ 80 درصد پیکسل واچ اکنون باید 75 دقیقه صبر کنید، یعنی 20 دقیقه بیشتر از قبل.

گوگل به وب‌سایت 9to5Google اعلام کرده زمان شارژ پیکسل واچ باید پس از به‌روزرسانی فرم‌ور آن مورد ارزیابی مجدد قرار می‌گرفت و مشخصات آن باید با انتظارات کاربر معمولی مطابقت داشت باشد. حالا می‌بینیم که این آپدیت، سرعت شارژ نسل اول ساعت هوشمند گوگل را به میزان قابل‌توجهی کاهش داده است.

شاید یکی از دلایل احتمالی این تغییر، گرمای تولید شده در حین شارژ باشد. پیکسل واچ هنگام شارژ شدن بسیار داغ می‌کرد که می‌توانست تأثیر منفی روی عمر باتری آن بگذارد. حالا پیکسل واچ با زمان استفاده یک روزه و زمان شارژ بیش از دو ساعت، زمان بیشتری نسبت به اکثر رقبای خود صرف شارژ کردن می‌کند. به همین خاطر، گوگل شارژ بی‌سیم پیکسل واچ 2 را کنار گذاشته و به جای آن چهار پین فلزی در پشت ساعت نصب کرده که برای شارژ استفاده می‌شوند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین