با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
همکاری برای مبارزه با آزار جنسی کودکان در عصر هوش مصنوعی
عکس : آزار جنسی کودکان در عصر هوش مصنوعی
.

شرکت‌های فناوری ازجمله تیک‌تاک و اسنپ چت بیانیه مشترکی را امضا کرده و وعده داده‌اند که برای مقابله با تصاویر سوءاستفاده جنسی از کودکان که توسط هوش مصنوعی تولید می‌شوند، با یکدیگر همکاری کنند.

انگلیس در رویدادی که روز دوشنبه در آستانه اجلاس جهانی امنیت هوش مصنوعی به میزبانی بریتانیا در هفته جاری برگزار شد، بیانیه مشترکی را منتشر کرد که دولت‌های ایالات متحده، آلمان و استرالیا را نیز در میان ۲۷ امضاکننده آن قرار می‌دهد.در این بیانیه آمده است:ما مصمم به حفظ گفت‌‌وگو و نوآوری فنی پیرامون مقابله با سواستفاده جنسی از کودکان در عصر هوش مصنوعی هستیم.

ما تصمیم داریم با یکدیگر همکاری کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که از هوش مصنوعی مولد برای مقابله با تهدید سوءاستفاده جنسی از کودکان استفاده کنیم و متعهد می‌شویم که به همکاری مشترک ادامه دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که خطرات ناشی از هوش مصنوعی برای مقابله با سوءاستفاده جنسی از کودکان غیرقابل‌حل نمی‌شود.

انگلیس به داده‌های بنیاد دیده‌بان اینترنت استناد کرد که نشان می‌دهد دریکی از فروم های دارک وب، کاربران نزدیک به ۳۰۰۰ تصویر را به اشتراک گذاشته‌اند که هوش مصنوعی آن‌ها را با سوءاستفاده جنسی از کودکان ترکیب کرده است.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین