با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
نرم افزار Paint مایکروسافت یک تولیدکننده تصویر مبتنی بر هوش‌مصنوعی جدید دریافت می‌کند
عکس : نرم افزار Paint مایکروسافت یک تولیدکننده تصویر مبتنی بر هوش‌مصنوعی جدید دریافت می‌کند
.

نرم افزار نقاشی معروف مایکروسافت از قدیمی‌ترین محصولاتی است که همراه با سیستم عامل ویندوز عرضه می‌شود.به گزارش سرویس اخبار نرم افزار سایت شات ایکس و به نقل از ترنجی در رویداد امشب مایکروسافت عنوان شد، کامپیوترهای شخصی که با برند Copilot Plus عرضه می‌شوند یک ارتقا ویژه در این بخش خواهند داشت. نرم افزار Paint مایکروسافت یک تولیدکننده تصویر مبتنی بر هوش‌مصنوعی جدید دریافت می‌کند.


نرم افزار Paint مایکروسافت

کامیپوتر Copilot Plus
عکس : کامیپوتر Copilot Plus

نرم افزار Microsoft Paint یک تولیدکننده تصویر مبتنی هوش مصنوعی دریافت خواهد کرد که به دستورات متنی و doodle (در اینجا معادل نقاشی‌های ابتدایی خط‌خطی) شما پاسخ می‌دهد.

نام این ابزار جدید Cocreator است و توانایی‌های جدیدی برای تولید تصویر عرضه می کند. با استفاده از «الگوریتم‌های مبتنی بر انتشار» این ابزار می‌تواند تصاویر را بر اساس پیام‌های متنی و همچنین خط‌خطی‌های شما در برنامه Paint، تولید کند.

مایکروسافت می‌گوید که ابزار Cocreator جدید نرم افزار Paint با کامپیوترهای شخصی Copilot Plus ارائه خواهد شد.البته مایکروسافت مدتی است که تولید تصویر با هوش مصنوعی را در Paint آزمایش کرده و نسخه‌های اولیه Cocreator از پاییز در دسترس توسعه دهندگان و Windows Insiders قرار گرفته است. اما با معرفی رایانه‌های شخصی Copilot Plus، این ویژگی اکنون رسمی و عمومی شده است.

در طی یک تست میدانی در رویداد امشب سرفیس، این شرکت نشان داد که چگونه Cocreator خط‌خطی‌های شما را با استفاده دستورات متنی برای ایجاد یک تصویر، ترکیب می‌کند.

همچنین یک «تنظیم‌کننده میزان خلاقیت» وجود دارد که به شما امکان می‌دهد مشخص کنید چقدر می‌خواهید هوش مصنوعی خلاقانه عمل کند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین