با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید

تازه ترین خبرهای اخبار فناوری اطلاعات سایت آخرین خودرو

شرایط فروش دنا پلاس اتوماتیک آپشنال اعلام شد

آخرین خودرو آخرین خودرو :شرایط فروش دنا پلاس اتوماتیک آپشنال اعلام شد

قیمت «زوتی DL5» در بازار آزاد مشخص شد

آخرین خودرو آخرین خودرو :با ادامه روند تحویل پارس خودرو، قیمت زوتی DL5 در بازار آزاد مشخص شد. DL5 فعلا تک محصول پارس خودرو در وارداتی ها به حساب می آید.

کی ام سی JS6 خودروی وارداتی  با پلاگین هیبرید مشخصات، قیمت

آخرین خودرو آخرین خودرو :کی ام سی JS6 پلاگین هیبرید کراس اوور جدید کرمان موتور است که شبیه به نسخه بنزینی است اما در مشخصات فنی و برخی جزئیات ظاهری متفاوت است.

برنامه تبدیل ویدئو به فایل صوتی

آخرین خودرو آخرین خودرو : هم چنین باید بدانید که نیازی به دسترسی روت نیست و انواع دستگاه‌های اندرویدی قادر به استفاده از این اپ هستند!

قیمت آزکارا در سامانه خودروهای وارداتی مشخص شد

آخرین خودرو آخرین خودرو :قیمت علی الحساب جیلی آزکارا برای متقاضیان سامانه عرضه خودروهای وارداتی مشخص شد و مشتریان می بایست ۵۰ درصد مبلغ علی الحساب را پرداخت کنند.

بستیون پنتیوم NAT دومین محصول برقی ایران خودرو برای تاکسیرانی معرفی شد

آخرین خودرو آخرین خودرو :دومین محصول برقی ایران خودرو برای استفاده در ناوگان تاکسیرانی معرفی شد. یک MPV تمام برقی که از تولیدات نشان FAW چین است.

دایون Y7 فروش شاسی بلند آفرودی 7 نفره در سامانه خودروهای داخلی

آخرین خودرو آخرین خودرو :دایون Y7 فروش شاسی بلند آفرودی 7 نفره در سامانه خودروهای داخلی

کاتالوگ دنا پلاس توربو شارژر اتوماتیک آپشنال منتشر شد

آخرین خودرو آخرین خودرو :گروه صنعتی ایران خودرو برنامه دارد تا تیپ جدیدی از دنا پلاس را به بازار عرضه کند. دنا پلاس توربو شارژر اتوماتیک آپشنال محصول جدید این خودروساز داخلی بوده که کاتالوگ آن منتشر شده است.

شرایط فروش و قیمت سورن پلاس XU7P اعلام شد

آخرین خودرو آخرین خودرو :گروه صنعتی ایران خودرو شرایط فروش و قیمت سورن پلاس XU7P یا همان سورن پلاس بهینه را اعلام کرد. این خودرو قرار است تا جایگزین پژو پارس در خطوط تولید ایران خودرو باشد.

لکسوس LX570 ؛ ویدیوی معرفی و مشخصات فنی

آخرین خودرو آخرین خودرو :لکسوس LX570 یکی از لوکس ترین شاسی بلند های بازار ایران است که به دلیل ممنوعیت واردات این روزها رقم هایی نجومی برای خرید آن اعلام می شود.

لینک های مرتبط با اخبار فناوری اطلاعات سایت آخرین خودرو