با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید

تازه ترین خبرهای اخبار فناوری اطلاعات سایت پلیس سایبری

از Magic Link چی می‌دانید؟

پلیس سایبری پلیس سایبری :از Magic Link چی می‌دانید؟

گوگل بارد، چت‌بات هوش مصنوعی و نگرانی‌ درباره‌ی حریم خصوصی و امنیت داده‌ها

پلیس سایبری پلیس سایبری :گوگل می‌گوید بارد با دسترسی به سرویس‌هایی مثل جیمیل و داکس می‌تواند کارهای متنوع‌تری انجام دهد. چت‌بات گوگل بارد ازاین‌پس برای پاسخ به پرسش‌های شما صرفاً به وب بسنده نمی‌کند براساس بیانیه‌ی مطبوعاتی گوگل، نسخه‌ی جدید این چت‌بات هوش مصنوعی توانایی اسکن جیمیل و داکس و درایو را نیز دارد تا بتوانید اطلاعات دلخواهتان را سریع‌تر پیدا کنید.

بازی آنلاین همچنان قربانی میگیرد

پلیس سایبری پلیس سایبری :رئیس پلیس فتا استان هرمزگان از کشف پرونده ای خبر داد که فرزند خانواده برای خرید بازی رایانه ای از حساب بانکی مادر خود برداشت غیرمجاز بانکی انجام داده بود.

چگونه لرزش گوشی های آندرویدی را هنگام تایپ کردن ، خاموش کنیم؟

پلیس سایبری پلیس سایبری :اکثر برنامه‌های صفحه‌کلید دارای لرزش‌های ظریفی هستند که به عنوان «بازخورد هپتیک» نیز شناخته می‌شود، تا به تایپ کردن روی صفحه‌نمایش لمسی کمک کند. اگر ترجیح می دهید با هر ضربه صدای وزوز گوشی اندرویدی خود را احساس نکنید، می توان آن را خاموش کرد.

هر بیت از مک آدرس نشان‌دهنده چه چیزی است؟

پلیس سایبری پلیس سایبری :مک آدرس یک آدرس 48 بیتی در مبنای هگزادسیمال است؛ یعنی می‌تواند شامل عدد 0 از تا 9 و شامل حروف A,B,C,D,F نیز باشد.

حملات ابری چیست و نحوه دفاع در برابر آنها چگونه است؟

پلیس سایبری پلیس سایبری :همیشه مهم است که از قسمت ذخیره سازی پلت فرم ابری محافظت شود زیرا یکی از حیاتی ترین بخش هایی است که مهاجمان هدف قرار می دهند.

چه عواملی در توسعه حملات فیشینگ مؤثر است؟

پلیس سایبری پلیس سایبری :وقتی مردم با تلفن همراه خود هستند، کمتر احتیاط می‌کنند. بسیاری تصور می‌کنند که گوشی‌های هوشمندشان از کامپیوترها ایمن‌تر است. اما امنیت گوشی‌های هوشمند محدودیت‌هایی دارد و همیشه نمی‌تواند مستقیماً در برابر اتفاقات از شما و اطلاعاتتان محافظت کند.

چطور می توان خطای عدم شناسایی باتری را در ویندوز برطرف کرد؟

پلیس سایبری پلیس سایبری :راه‌هایی زیادی برای برطرف کردن این خطا در ویندوز وجود دارد و با دریافت یکی از اعلان‌های خطا لزوماً به این معنی نیست که باید باتری را تعویض یا یک لپ تاپ جدید را جایگزین نمایید که در اینجا تنظیمات سریع برای یک باتری غیرقابل جداسازی را به شما دوستان آموزش می دهیم:

چگونه امنیت دستگاه های اندرویدی را بالا ببریم؟

پلیس سایبری پلیس سایبری :اپلیکیشن ‌ها را از فروشگاه‌های رسمی دانلود و به روز کنید

چگونه ریسک های امنیت سایبری ناشی از اعتماد نادرست را کاهش دهیم؟

پلیس سایبری پلیس سایبری :گزارش "وضعیت دفاع سایبری سال ۲۰۲۳" شامل برخی یافته های قابل توجه در مورد چشم انداز امنیت سایبری امروزی است. اول اینکه، علی رغم تجربه میانگین پنج حادثه امنیتی قابل توجه در سال گذشته، تنها ۳۷ درصد از مدیران ارشد امنیتی به توانایی سازمان خود برای محافظت در برابر انواع تهدیدات سایبری ایمان کامل دارند.

لینک های مرتبط با اخبار فناوری اطلاعات سایت پلیس سایبری