با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
دانلود آهنگ تیک‌ تاک با چند روش متفاوت
عکس : دانلود آهنگ تیک‌ تاک با چند روش متفاوت
.

خیلی وقت‌ها پیش آمده که در برنامه تیک تاک می‌گردیم و ویدیوهای مختلفی می‌بینیم؛ در همین حال، آهنگ یکی از همین ویدیوها توجه‌مان را جلب می‌کند. معمولا برای دانلود آهنگ تیک تاک می‌توان از روش‌های مختلفی استفاده کرد که در ادامه این مطلب به آنها می‌پردازیم.
تیک‌ تاک که به انگلیسی TikTok نامیده می‌شود، یک شبکه اجتماعی چینی است. کاربران در این برنامه که در سال 2016 عرضه شد، می‌توانند با خلاقیت خود موزیک‌ویدیوهای بسیار کوتاه 3 تا 60 ثانیه‌ای ساخته و تولید کنند.


البته همیشه اکثر برنامه‌های چینی حاشیه‌هایی داشته‌اند و تیک تاک نیز در سال 2020 موجب افزایش نگرانی دولت فدرال ایالت متحده شده بود. دولت آمریکا عقیده داشت این برنامه چینی مانند یک جاسوس عمل می‌کند و ممکن است امنیت اطلاعات کاربران آمریکایی را زیر سوال ببرد.


اگرچه این برنامه از سال 1398 در ایران فیلتر شد، ولی همچنان کاربران زیادی هستند که با استفاده از روش‌های مختلف وارد تیک تاک می‌شوند و ویدیو می‌سازند. شاید در حالی که دارید در تیک تاک وقت می‌گذارنید و ویدیوهای مختلفی تماشا می‌کنید، آهنگ آن پست برایتان جالب بنظر برسد.


معمولا با روش‌های مختلفی می‌توان به دانلود آهنگ تیک تاک پرداخت. ما قصد داریم در این مطلب ترفندهایی برای دانلود آهنگ تیک تاک معرفی کنیم؛ بنابراین همراه ما باشید.


دانلود آهنگ تیک تاک


تیک تاک چیست؟


تیک تاک یک رسانه اجتماعی چینی است که در سال 2016 عرضه شد. کاربران می‌توانند در این برنامه با خلاقیت خود موزیک‌ویدیوهای کوتاه در حد 3 تا 60 ثانیه‌ای بسازند و به تعداد مخاطبان خود بیافزایند.


اگرچه این برنامه از مهرماه سال 1398 در ایران فیلتر شده است، می‌توان با فیلترشکن‌های مختلف وارد آن شد و به ساخت ویدیو مشغول شد.


آموزش دانلود آهنگ تیک تاک


خیلی وقت‌ها پیش آمده که در تیک تاک می‌گردیم و ویدیو می‌بینیم، ولی ناگهان موسیقی یکی از همین پست‌ها که امکان دارد یک چالش‌ جدید نیز باشد، توجه‌مان را به خود جلب می‌کند.


معمولا در این موقعیت‌ها، افراد با استفاده از چندین روش به دانلود آهنگ تیک تاک می‌پردازند؛ ما نیز می‌خواهیم برخی از این روش‌ها را در ادامه ذکر کنیم، پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.


دانلود آهنگ تیک تاک


1. دانلود آهنگ تیک تاک از طریق سرچ کردن اسم آن


اگر با تیک تاک کار کرده باشید می‌دانید که در قسمت پایین ویدیوها، نام موسیقی که در آن استفاده شده است، نوشته می‌شود. پس به راحتی می‌توان با سرچ کردن نام این آهنگ در گوگل یا دیگر برنامه‌ها، به موسیقی آن تیک تاک دسترسی داشت.


برای این کار، بهتر است که مراحل زیر را دنبال کنید: 1. وارد تیک تاک شوید.

 2. روی ویدیویی که موسیقی آن را می‌خواهید دانلود کنید، بزنید.

 3. در بخش پایین همان ویدیو در کنار آیکون موسیقی، اسم آهنگ را مشاهده خواهید کرد.

 4. در آخر نیز می‌توانید به راحتی اسم آن را در گوگل سرچ کرده و دانلود کنید.


دانلود آهنگ تیک تاک


2. دانلود آهنگ تیک تاک از طریق ربات تیک تاک دانلودر


برای دانلود آهنگ تیک تاک در این روش تنها کافی است از مراحل زیر پیش بروید: 1. در ابتدا وارد برنامه تیک تاک می‌شویم و روی ویدیوی موردنظر کلیک می‌کنیم.

 2. در این بخش، روی فلش Share بزنید.

 3. برای کپی کردن لینک ویدیو، روی Copy Link کلیک کنید.

 4. اکنون باید وارد تلگرام شده و ربات Tik Tok Downloader را سرچ کنید.

 5. پس از اینکه ربات را استارت کردید، لینک ویدیوی موردنظر که قبلا کپی کرده بودید را در این بخش پیست کرده و ارسال کنید.

 6. حالا ربات ویدیوی تیک تاک را برایتان ارسال کرده است.
شما برای اینکه بتوانید آهنگ را از ویدیو جدا کنید، می‌توانید از دو روش که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد، استفاده کنید.


در این ترفند، سایت‌های آنلاین فراوانی هستند که می‌توانند پس از دریافت ویدیو، آهنگ موردنظر را به شما تحویل بدهند.


1. وب‌سایت audio converter


این سایت که برای جدا کردن آهنگ از ویدیو کاربرد دارد، می‌توانید به راحتی ویدیوی تیک تاکی خود را که از تلگرام دانلود کرده بودید، در این سایت بفرستید و پس از گذشت چند دقیقه، فایل صوتی آن را تحویل بگیرید. برای این کار، کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:


1. در ابتدا از طریق این لینک وارد سایت audio converter شوید.


2. حالا ویدیوی دلخواه خود را از طریق بخش open files از گالری انتخاب کنید (البته می‌توانید از گوگل درایو، دراپ باکس و غیره نیز ویدیوی خود را آپلود کنید).


دانلود آهنگ تیک تاک


3. حالا ویدیوی شما آپلود شده است و می‌توانید در قسمت پایین، نوع فایل خروجی خود را انتخاب کنید. ما چون قصد داشتیم موسیقی تیک تاک را دانلود کنیم، از قالب mp3 استفاده کردیم.


همچنین کیفیت ویدیوی خود را نیز می‌توانید از بخش quality تنظیم کنید. در آخر، روی convert بزنید.4. پس از چند دقیقه، فایل شما آمده می‌شود و می‌توانید با کلیک بر روی download آن را دانلود کنید. اگر می‌خواهید فایل دیگری را نیز به همین ترتیب تبدیل کنید، روی convert another file در پایین بزنید.2. وب‌سایت fileconverto


در این روش نیز می‌توانید مانند ترفند قبلی، به دانلود آهنگ تیک تاک بپردازید. برای این کار، کافی است در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا بیشتر با این روش آشنا شوید:


1. از این لینک، وارد وب‌سایت fileconverto شوید. همانطوری که در تصویر می‌بینید، روی browse بزنید و از گالری خود ویدیوی موردنظر را انتخاب کنید (حداکثر میزان فایل 500 مگابایت خواهد بود). 


2. در این قسمت می‌بینید که فایل در حال آپلود شدن است.3. پس از گذشت چند دقیقه، کار تمام شده و ویدیوی شما آماده است! روی download file بزنید و موزیک خود را دانلود کنید.


دانلود آهنگ تیک تاک


3. دانلود آهنگ تیک تاک از طریق سرچ کردن بخشی از متن


این روش شاید یکی از ابتدایی‌ترین ترفندها برای دانلود آهنگ تیک تاک باشد. برای این کار، تنها کافی است بخشی از متن آهنگی که می‌شنوید را در گوگل سرچ کنید.


پس از آن، می‌بینید که گوگل اسم آهنگ را برایتان می‌فرستد. بنابراین، شما می‌توانید آن را از برخی از ربات‌های تلگرام و یا گوگل پیدا کرده و دانلود کنید.


4. دانلود آهنگ تیک تاک از طریق اپلیکیشن SayHi


این اپلیکیشن یکی از بهترین برنامه‌های کاربردی است که امروزه کاربران زیادی از آن برای ترجمه صوت‌ها در هر زبانی استفاده می‌کنند. خوبی این برنامه این است که متن اصلی آهنگ نیز پس از انجام فرآیند، قابل مشاهده خواهد بود.


1. در ابتدا باید آن را از این لینک از گوگل پلی استور دانلود کنید.


دانلود آهنگ تیک تاک


2. سپس، با یک گوشی دیگر، همان ویدیو از تیک تاک را پلی کرده تا صدای فیلم در برنامه پخش شود.


3. در آخر نیز می‌توان متن اصلی و متن ترجمه شده را از این برنامه دریافت کنید.


4. با در اختیار داشتن متن اصلی هم به راحتی می‌توان در گوگل به دنبال آهنگ تیک تاک بگردید.


5. دانلود آهنگ تیک تاک از طریق پخش آن در گوگل 1. در این روش، تنها کافی است وارد گوگل شوید و what’s this song را سرچ کنید.

 2. ویدیوی موردنظر را با یک گوشی دیگر پخش کنید یا اینکه ریتم آهنگ را خودتان زمزمه کنید.

 3. حالا منتظر بمانید تا گوگل آهنگ‌تان را پیدا کند.

 4. پس از آن، موسیقی را از گوگل یا برخی از ربات‌های تلگرام دانلود کنید.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین