با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
خودروی تویوتا کرولا ۲۰۲۴ چه مشخصاتی دارد؟
عکس : تویوتا کرولا ۲۰۲۴
.

به گزارش سرویس ترجمه خبرگزاری ایمنا، خودرو ی تویوتا کرولا در دو مدل با موتور متفاوت ارائه می‌دهد، مدل اول دارای یک موتور ۲.۰ لیتری چهار سیلندر بنزینی تنفس طبیعی با ۱۲۶ کیلووات قدرت و ۲۰۲ نیوتن متر گشتاور است. مدل هیبریدی نیز از یک موتور هیبریدی چهار سیلندر بنزینی ۱.۸ لیتری تنفس طبیعی بهره می‌برد که با یک موتور الکتریکی جفت می‌شود و توان خروجی ترکیبی ۱۰۳ کیلووات را ارائه می‌دهد. هر دو مدل خودرو ی تویوتا کرولا ۲۰۲۴ دیفرانسیل جلو است.سوخت خودرو تویوتا کرولا ۲۰۲۴ بنزینی ۶.۰ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است، در حالی که سوخت مدل هیبریدی ۴.۰ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است؛ طول و عرض خودرو تویوتا کرولا هاچ‌بک ۲۰۲۴ به ترتیب ۴۳۷۵ و ۱۷۹۰ میلی‌متر است در حالی که ارتفاع آن ۱۴۳۵ میلی‌متر و فاصله بین دو محور نیز ۲۶۴۰ میلی‌متر است. طول و عرض مدل سدان تویوتا کرولا ۲۰۲۴ به ترتیب ۴۶۳۰ و ۱۷۸۰ میلی‌متر است، ارتفاع آن ۱۴۳۵ میلی‌متر و فاصله بین دو محور نیز ۲۷۰۰ میلی‌متر است. ظرفیت صندوق عقب مدل سدان ۴۷۰ لیتر است، در حالی که این ظرفیت برای خودروی هاچ‌بک بین ۲۱۷ و ۳۳۳ لیتر است.

خودرو تویوتا کرولا هاچ‌بک در رنگ‌های نارنجی، آبی، سفید، صدفی، مشکی و قرمز در دسترس قرار می‌گیرد، در حالی که مدل سدان در رنگ‌های خاکستری، مشکی، سفید، خاکستری و آبی عرضه می‌شود. خودروی تویوتا کرولا ۲۰۲۴ دارای ترمز اضطراری خودکار، تشخیص عابر پیاده، دوچرخه‌سوار و موتورسیکلت، کمک حفظ خطوط، هشدار خروج از خط، کروز کنترل تطبیقی، تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی، دوربین دنده‌عقب و کیسه هوای جلو است.

از دیگر ویژگی‌های خودروی تویوتا کرولا ۲۰۲۴ می‌توان به نمایشگر ۸.۰ اینچی، ناوبری ماهواره‌ای، سیستم صوتی مجهز به شش بلندگو، چراغ‌های جلو اتوماتیک، نور بالا اتوماتیک، تهویه مطبوع و چرخ‌های ۱۶ اینچی اشاره کرد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین